29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
reklama tv28 - ladna

Strona Główna » Użytkownicy

pyton
  • Na portalu od 02 września, 07:24
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 5
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
pyton
pyton, 11 lutego, 09:49Słyszę po raz kolejny o strategi miasta z ust Pani Burmistrz tylko nie wiem czy ta pani wie co to znaczy ? i z czym to się wiąże Pomysł strategi dla miasta był b.dobry ,ale 15 lat temu kiedy miasto posiadało majątek ,a teraz kiedy wysprzedano wszystko to strategia ? kiedy nie ma aktualnego planu zagospodarowania ? Pani Burmistrz bajeczki opowiada bo myśli że kreska na mapie uszczęśliwi mieszkańców ,bzdury Prawdziwa strategia miasta na dzień dzisiejszy to zerknąć w komputer i na co można pozyskać pieniądze i podjąć decyzję pisząc wnioski o środki i nie na obiadki chodzić tylko ruszyć się za pieniędzmi ! zobacz na stronie artykułu »
pyton
pyton, 04 lutego, 19:05@kombinator nie znam hasła wyborczego, ani Wójta Pana Żaby ,ani Pani Burmistrz Pękały ,ale z tego co piszesz jest to hasło wyborcze Pana Wójta ,z kolei z tego co słyszę o Pani Burmistrz ? dla poprawy humoru nuć sobie tylko refren piosenki "Au sza la la la" zobacz na stronie artykułu »
pyton
pyton, 04 lutego, 14:02@kombinator widzę że dzielisz radę na waszą i naszą , a która to nasza rada ? czyli Twoja z Panią Burmistrz na czele .To masz gust ? i dobre hasło wyborcze "dobrych rękach " tylko coś mi się wydaje, że to są obie lewe ręce .zobacz na stronie artykułu »
pyton
pyton, 04 lutego, 11:35@saruk taaaaaak zgadzam się ,widocznie boją się , że [ emeryci ] milicja /policja przy władzy to ich namierzy . Tylko nie rozumie czemu radnym mowę na sesjach odebrało ? lęk przed milicją /policją ,kto zgadnie ile jest związanych z obecną władzą ? w radzie.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika