Sobota, 27 maja 2017r. · Imieniny: Jana, Juliusza
sting 2

Strona Główna » Użytkownicy

wanpirek
  • Na portalu od 01 czerwca, 17:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 275
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wanpirek
wanpirek, 19 maja, 16:16@coby dlatego że zdjęcia z tragedii ludzkiej nie podlegają ocenie to nie konkurs !A Mohikans lepiej zmów "wieczne odpoczywanie" a nie pisz bzdur zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 16 maja, 20:00@ maczo ja Tobie podam z imienia i nazwiska kto jest donosicielem pod warunkiem że Ty podasz swoje imię i Nazwisko i potępisz czyny donoszenia na ludzi i pisanie donosów do różnych instytucjizobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 16 maja, 19:25@kuras coś mi się wydaje że Kaczyński tą decyzje podjął za twoją namową ?? oczywiście pewnie nie mógł już znieść donosów pisanych ?? zmienił decyzje !!! zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 14 maja, 11:58Mszański donosiciel @pinokio donosiciel ma grubą skórę bez skrupułów donosi i jeszcze się do tego przyznaje wstyd wstyd wstyd donosiciel dla ciebie każdy donos który ma za zadanie przeszkadzać w inwestycjach które mają służyć mieszkańcom jest dumą dla ciebie donosiciel Ten donosiciel grzebał nawet w listach wyborczych kto był a kto nie był do wyborów taką wiedzę mógł wykorzystać by jadem potem częstować ludzi Skomlał że nie wiedział że tego nie wolno robić !zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika