środa, 26 lipca 2017r. · Imieniny: Anny, Mirosławy

Strona Główna » Użytkownicy

wanpirek
  • Na portalu od 01 czerwca, 17:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 319
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wanpirek
wanpirek, 17 lipca, 16:16@kuras wrócił z Warszawy ? jak pucz się udał ?galoty cię nie obdarły ? spotkałeś się z sędzią który cię ułaskawił za zaglądanie do spisu list wyborczych kto był a kto nie był na wyborach ? zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 16 lipca, 10:58@lelkuras dziś pewno jest w Warszawie wszak Obywatele RP protestują o Sądy ? Przypomnę że były burmistrz zaglądał przy ostatnich wyborach samorządowych do list wyborczych kto był a kto nie był na wyborach i złapano go jak miał listy z wyborcami Co sąd orzekł ? że były burmistrz nie wiedział że tego nie wolno robić !? to są zapewne zeznania byłego burmistrza i sprawę oddalił ? A gdyby był inny klimat w tamtym czasie to Sąd skazał by za naruszenie ordynacji wyborczej i właściwego nadzoru zakazem pełnienia funkcji publicznej na ..... lat @lelkuras do Warszawy tylko portek Góralskich nie ubieraj jadąc do kolegów Obywatele RP zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 12 lipca, 13:51@kuras no no no jaki troskliwy o przedsiębiorców ? nic dziwnego sprzedał dwie działki w centrum miasta za 3 000 000 mil a za 6 000 000 mil zrobił infrastrukturę tym przedsiębiorcom troka godna podziwu o ronda tylko żebyś w galoty nie narobił jak powstanie rondo ze złości ?zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 12 lipca, 12:33@kuras ty się bierzesz za wyliczenia za śmieci i użalasz się że mieszkańców do płacenia za śmieci ubyło ? jaka troska tylko szkoda że jak byłeś zarządzającym miastem to wyliczenia robiłeś od 8 000 tyś mieszkańców i to były prawidłowe wyliczenia ? z korzyścią dla mieszkańców ? Tylko powiedz kto pokrył różnicę jak według deklaracji mieszkało 6 500 tyś mieszkańców ? @ kuras ty jesteś ekonomistą fenomen ostatnio wyliczyłeś że zarabiałeś dziennie 284 zł netto i to przez 30 dni ci płacono !!! zapomniałeś doliczyć podatek !!!!!czyli mieszkańcy z podatków płacili ci za to że w niedzielę byłeś w kościele 284zł netto + podatek a w soboty i nie tylko płacono ci że do góry d...... leżałeś za wszystkie niedziele i soboty płacono ci 284 zł netto to się nazywa pracowitość i uprawianie propagandy aby wykazać że nie 600 zł brutto dziennie ? w dni robocze pobierałeś wynagrodzenie @ kuras W niedzielę chyba się modliłeś za darmo ? chyba że jak mówią za pieniądze Ksiądz się modli za pieniądze lud się podli ? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika