sentyrz
środa, 25 kwietnia 2018r. · Imieniny: Marka, Jarosława

Strona Główna » Użytkownicy

wanpirek
  • Na portalu od 01 czerwca, 17:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 400
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wanpirek
wanpirek, 01 kwietnia, 10:33Chciałbym w dniu dzisiejszym podziękować Tadeuszowi Filipiakowi za zgodę na kandydowanie na Radnego Miast z komitetu "Odpowiedzialny Samorząd" z okręgu ul Zakopiańska, Mroza .zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 08 marca, 19:16@lel jak żeśmy grali w szachy to co częściej robiłeś "biłeś konia czy posuwałeś Królówką "? powinieneś pamiętać skoro dostałem sromotne lanie ? zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 08 marca, 09:21@coby tęskni za @ wanpirkiem i podnieca się że wanpirek zatopiony ? @coby dawno nie grałem z Tobą w szachy ? jak dawno to Ty i Ja wiemy , @ coby trafiony zatopiony ! zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 01 marca, 07:57Odniosę się do wpisu Tadeusza Filipiaka odnośnie tchórzostwa mojego panie Tadeuszu powiedz mi dlaczego byłeś w komitecie wyborczym który organizował ten wyjątkowy tchórz jak go nazwałeś nie bałeś się ? wielki bohaterze plątający się w sutannie ponad rzekę tylko SB to bohaterstwo doceniło co dali paszport wyjechało się do Hiszpanii zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika