Sobota, 25 listopada 2017r. · Imieniny: Erazma, Katarzyny

Strona Główna » Użytkownicy

wanpirek
  • Na portalu od 01 czerwca, 17:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 363
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wanpirek
wanpirek, 13 listopada, 16:16@maczo czytam że masz zamiar napisać listy , ta krowa co dużo ryczy to mało mleka daje nie sądzisz?!Zastanawiam się masz zamiar złapać króliczka /A Róg?/bawi cię gonienie króliczka Widzę co jakiś czas wpisy twoje są na tego Pana tylko nie wiem o co ci chodzi i co chcesz osiągnąć ? zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 02 listopada, 18:26@kuras wiem że kochasz chodzić po sądach i donosiki robić ale zapamiętaj kij ma dwa końce ? oby twe słowa prorocze czas żeby "trupy"powypadały wreszcie z szaf czasami nie sprawdziły @kuras?zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 02 listopada, 17:35@kuras a ja mam pytanie dlaczego chciałeś wypłacić 140 000 tyś zł za "kible" byłemu dzierżawcy ? nawet przeforsowałeś to uchwała Rady Miasta ! dlaczego wycofałeś sprawę z sądu ? dlaczego przez dwa lata lokal był nie użytkowany ? tylko dewastowany ! dla kogo był trzymany ten lokal? Wybory pokrzyżowały ci wiele planów co do niektórych miejsc i interesików tego się nie spodziewałeś teraz cię nerwica ogarnia że z planów nici !wyszło zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 02 listopada, 09:40@kuras ale a ciebie manipulant faktami tak pod siebie ,aby prawda była po twojej stronie @kuras powiedz jak to się stało że działki które sprzedawał poprzednik pod "Galerie" za 60 arów miasto otrzymało niewiele ponad 3 000 000 mil zł a za działkę 10 ar po drugiej stronie ulicy na przeciw "Galerii" obecnie sprzedano za !1 670 000 zł Jak to się stało że wzięto kredyt aby zrobić infrastrukturę w koło prywatnych powstałych "Galerii" 3 000 000 nie wystarczyło na zrobienie infrastruktury @kuras te swoje rankingi jakimi się chwalisz za poprzednika to sobie do kosza włóż i nie rżnij głupa że nie wiesz że sposób obliczania się zmienił w/g dzisiejszych metod obliczania rządy poprzednika nie wiem w 100 się zmieścił w rankingu a co do propagandy poprzednika nikt nie przebije "fontanna na rynku, most na rzece Mszanka"zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika