Wtorek, 27 czerwca 2017r. · Imieniny: Marii, Władysława
lody sting

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2166
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 18 czerwca, 23:24oj zapaliło się pod tyłkiem @doncorleone ;-))....bidulek "straszy drugim końcem kija" a nie wie gapcio, że wprawdzie "kij ma dwa końce, ale pod jego groźbą niejeden zezna, że cztery";-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 09 czerwca, 20:32"kłaniać się, dziękować".....hmmmm czy Pan Przedsiębiorca prowadzi swoją działalność "za free"? Czy może choć trochę na niej zarabia? Na tym terenie własnie. Na tych mieszkańcach też....Bez przesady. Pan Przedsiębiorca zarabia i dzięki temu mają prace ludzie. normalny biznes. Zaręczam ci @mszaniak, ze gdyby Pan Przedsiębiorca nie zarabiał to by miejsc pracy nie utrzymywał.zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 19 maja, 17:20Poważnie sądzisz że "walory artystyczne" zdjęć były oceniane???? OMG! Choć w sumie - nie powinno mnie to dziwić. Nie pierwszy z kłopotami "z wnioskowaniem". A tsk BTW - czy w tych mszańskich szkołach nie ma takiego przedmiotu jak logika??? Za moich czasów to było w ramach matematyki zdaje sie.....a teraz na prawdę tak kompletnie nic???? zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 19 maja, 14:52@hallny - a dlaczego niby "nie wam oceniać"?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika