sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2379
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 22 lutego, 22:48A ty @mnich chcesz mecze piłkarskie w MOK urządzać? Acha. Turbacza, stacja uzdatniania wody, MOK... Czego tam jeszcze brakuje? Lodowiska! Ciekawe jak to pod względem architektycznym połączycie? Chyba że w zupełności wystarczy że te budowle łączą się tematycznie.... zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 22 lutego, 22:35Pasowałoby wam żeby nikt nie próbował wykazywać idiotyzmów które sprzedajecie jako misję i wizje? No to macie pecha :-)... Nie tylko wy macie misję - ja też! I guzik wam do tego czy w mieście czy na wsi. Ty.... @mnichu jeden! :-) zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 22 lutego, 22:29A ty mnich nie próbuj mnie tu uciszać bo coś mi się zdaje że to twoje wizję? I niech Ci się nie wydaje że coś o mnie wiesz. Wiesz tyle ilezjeszzobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 22 lutego, 22:26Imprezy sportowe pikniki etc robi sie na peryferiach czyli kolokwia lnie na zadupiu a ośrodki kultury teatry i kina są w centrum. Naprawdę nie znaleźliście lepszego miejsca tylko przy stacji uzdatniania wody? I przy tym paskudny budynku Turbacza? NO naprawdę to tylko tacy pożal się Boże wizjonerzy mogli wykombinować. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika