Piątek, 20 stycznia 2017r. · Imieniny: Fabiana, Sebastiana
mFotobudka 2

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2086
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, wczoraj, 23:12 a największym błędem PO wg posłanki było to że uwaga! NIE POTRAFILI SIĘ POCHWALIĆ OSIĄGNIĘCIAMI! ;-))) Jak ich nie kochać???zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, wczoraj, 23:05legendarna dziennikarska rzetelność ;-)) .....20 jest przecież bliżej pięćdziesięciu niż stu............;-) Niestety będzie tu jeszcze przyjeżdżał żeby "wspierać posła Czerwińskiego w nierównej walce z PiS-em" ;-). Naprawdę nikt tak cie nie obnaży jak się obnażysz sam! A ja myślałem że posłowie sa po to żeby pracować na rzecz Polaków a nie walczyć z inną partią (zupełnie przypadkowo z tą, która odsunęła "nas" od koryta.......;-) Ale ok - niech poseł Gawłowski WALCZY z PiSem! Jak patrze na tych "żołnierzy" spontanicznie zebranych na sali to.....jestem spokojny o rezultat tej "walki" ;-)). Ale, ale....czy na jednym z "pierwszych" planów nie zasiada nasz @malarz??? ;-))zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 15 stycznia, 21:44Widzicie chłopcy jaka u Was logika. Pokazywanie tych ludzkich nieszczęść służy tylko temu żeby pojeździć po nielubianej władzy. A jak władza się zmieni na lubianą to nikogo już Pani Zofia z Czarnego Działu nie interesuje. Ani jej droga.....W przypadku Pani Fornal podobnie - jakby historia drogi i dojazdu do domu zaczęła się w 2014r............Nie zająknie się nikt, że przecież mieszka tam gdzie mieszka znacznie dłużej i że wcześniej z jakiegoś powodu nikt jej drogi nie zrobił. Ale to mogłoby postawić w złym świetle "załatwiacza" i innych z tamtej ekipy, więc udajmy, ze problemy Pani Formal zaczęły się za wójta za Żaby....eCH! Tyle na dziś. See you. ASP. ;-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 15 stycznia, 21:12zgadza się, ale internauta @lewy9 przywołał analogiczny artykuł o drodze na Czarny Dział z 2014 roku. ten artykuł miał być pośrednio dowodem na niechęć burmistrza Filipiaka do pomocy biednym ludziom....No więc pytam czy skoro od dwóch lat nie ma już Filipiaka to burmistrz Kowalczyk zrobił droge Pani Zofii Nawiesniak? Bo przecież z reportażu jasno wynikało, ze to że pani Zofia nie ma drogi to co najmniej zwykła złośliwość Filipiaka.....zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika