środa, 13 grudnia 2017r. · Imieniny: Łucji, Otylii

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2249
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 08 grudnia, 20:08 ło matko jakie wymagania! Tarczyński to za mało? "Na spotkanie przyjdą tylko emeryci, matki z dziecmi, młodzież".......Jak dobrze poszukacie w archiwum tego portalu to znajdziecie zdjęcia ze spotkań, które wam "duży Tadzio" załatwiał z notablami PO (Sowa, Kogut etc). Jakiż tam był poziom intelektualny! Jakie idee się ścierały. A słuchacze to sama śmietanka - elita elit...... "Bieda, że bieda, że chłopu Jadwiga"..................... zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 06 grudnia, 23:03Czego te barany mają nie robić "po swoich i twoich" nogach @malarz????? "Strzać"????? Ło matko.................................................. Tobie @malarz na temat ortografii to bezpiecznie będzie milczeć ;-)). Pozdr.zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 06 grudnia, 09:42@pinokio, @boryna i reszta kumpli "Józia" i "dużego Tadzia" jak zawsze w najwyższej intelektualnej formie. "Jak żylety"!zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 05 grudnia, 10:33znaczy @joazele że na sąsiednim portalu już druga kadencja się rozpoczęła? Aha.......zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika