mzgk
Niedziela, 19 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2511
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 13 sierpnia, 11:54majątek w firmie ma tylko wtedy wartość gdy pracuje na zyski - a jeśli leży odłogiem to najlepiej się tego pozbyć a pieniądze lepiej zainwestować. Tyle krótkiego kursu przedsiębiorczości. A ty @mszaniak dwoisz się i troisz na forum żeby każdemu "dokopać". Ale podejdź do sprawy pozytywnie - napisz co ty zrobisz wartościowego gdy już wygrasz te wybory (ty albo popierany przez ciebie kandydat) a my cie ocenimy i pokrytykujemy? Co ty na to? Tylko nie pisz że zrobisz "by żyło się lepiej wszystkim" tylko konkret. Wieża widokowa to raz. Jakiś jeszcze pomysł na "przyciągnięcie" turystów? A gospodarka? Ci inwestorzy? Ta młodzież wyjeżdżająca? Nad tym tak ciągle utyskujesz - co zrobisz w tych tematach? Czekam niecierpliwie na odpowiedź;-). zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 13 sierpnia, 11:43@mszaniak nie znam sprawy gs nie wiem co i dlaczego sprzedaje - ale co do zasady - nie ma w tym nic złego że firma sprzedaje majątek, który dla niej nie pracuje i z tego sprzedanego majątku robi remont czyli "zwiększa swoje moce produkcyjne". Są firmy, które zamiast sprzedać coś z majątku zaciągają kredyty - ale to najczęściej bywa o wiele kosztowniejsze. No więc - co do zasady - jeśli prezes chce pozbyć się działki, żeby zrobić remont innego budynku, który przynosi mu dochody to co w tym złego??? Na czym polega "strategiczność" tej działki, którą sprzedaje? Ile rocznie ta działka przynosi dochodu GS-owi? Gdyby prezes chciał sprzedać działkę po to żeby "przejść" pieniądze z nie pozyskane to co innego. Ale jeśli je inwestuje w coś co może pracować na kapitał to znaczy że myśli racjonalnie.zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 06 sierpnia, 13:13ktoś musi zapłącić i jak widać zapłaci! Po co ma gmina wydawać kasę wobec tego? Jakby Mszana chciała profesjonalnie do tematu podejść to zrobiłaby biznes plan, Mszana przedstawiła wiarygodną analizę o ile wzrośnie liczba turystów dzięki tej wieży to, jakie z tego mogą być korzyści to....... można by się zastanawiać....Ale na takie "argumenty"/banały typu "każda atrakcja to atutu" to mogę tylko podziękować wójtowi że zachowuje zdrowy rozsądek ;-) i nie wywala kasy niepotrzebnie ;-) A jakby tak @mszaniak babę z brodą sprowadzić do Mszany....? To też byłaby atrakcja....Jak sądzisz? Ile to przyciągnęłoby turystów? zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 06 sierpnia, 11:57matoł ekonomiczny wydawałby pieniądze na coś co i tak powstanie, a z czego wszyscy będą mogli korzystać ;-)). A taka wieża ta z pewnością ściągnie mnóstwo turystów i wreszcie gospodarstwa "agro" się odbiją......... @zbawca2014 miał jednak 150% racji pisząc o "czarodzieju"....zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika