Czwartek, 23 marca 2017r. · Imieniny: Feliksa, Pelagii

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2153
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, wczoraj, 20:03nie ma- ale będzie: wieża widokowa na Lubogoszczy! Skąd ten pesymizm przyjemniaczku @edi? I skąd te skojarzenia że tak powiem....okołoodbytnicze? Z własnego doświadczenia? Nie mierz wszystkich swoją miarką...;-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, wczoraj, 20:02nie ma- ale będzie: wieża widokowa na Lubogoszczy! Skąd ten pesymizm przyjemniaczku @edi? I skąd te skojarzenia że tak powiem....okołoodbytnicze? Z własnego doświadczenia? Nie mierz wszystkich swoją miarką...;-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, wczoraj, 19:53a co się będziemy @posejdon ograniczać? Asfalt na szczyt proszę i duży parking z mnóstwem bud z żarciem. I piwo. To przyciągnie tłumy turystów i dzięki temu pomysłowi Mszana wreszcie się odkuje! A ile miejsc pracy powstanie! Nie wiem nawet czy nie trzeba jakiejś rezerwacji biletów przewidzieć....Ludzie z całej Polski będą walili tłumnie! zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 16 marca, 21:30żeby się godzić na zarobek 7 zł/godzinę gdy zgodnie z prawem minimalne wynagrodzenie obecnie to 12zł/godzine trzeba być wyjątkowo pierdołowatym (sorry). A skoro tak to więcej niż 7 nikt nie da ;-)).....zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika