mzgk
Niedziela, 19 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

jbudacz
  • Na portalu od 17 lipca, 21:36
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 48
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 17:52Proszę się na tym zastanowić, skoro wysuwacie takie, a nie inne sugestie. Jesteście Panowie sędziami we własnej sprawie. Mnie pozostaje tylko moderować...wolność słowa, to też wolność wyboru.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 16:14Nie jesteś Pan cenzorem, co najwyżej możesz pan opiniować. Na szczęście te czasy się skończyły. Pan je lepiej pamięta, zważywszy na wiek. Ja informuję. Pan może, co najwyżej oceniać...co się panu Panu podoba, a co nie. Każdy kij ma dwa końce. Proszę o tym pamiętać. Znajdzie Pan równego sobie - niezadowolonego samorządowca i wtedy Pan będzie wiedział, że odpowiedzialność za słowo, też ma swoją cenę.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 15:34Widzi Pan w jakiej jest komfortowej sytuacji? Pan do mnie może pisać na na "TY", a ja zwracam się do Pana na "per pan". Pan jesteś ciągle anonimowy...bo w myśl zasady na forum, to ja muszę dbać o Pana anonimowość nie ujawniając personaliów i nie dyskredytując. Tym się szanowny Panie różnimy. Odpowiedzialność idzie w parze z obowiązującym prawem...więc szanujmy się wzajemnie.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 14:57"maczo" trudno się z Panem dyskutuje, choć mieliśmy wiele okazji face to face rozmawiać. jak Pan założy swój portal, to będzie Pan mógł robić żywnie, co sie Panu podoba. Zapraszam na facebooka, niech tam Pan komentuje, jako obywatel "X" - wiemy, o co chodzi. tutaj Pan musi się dostosować do reguł, które obowiązują wszystkich internautów. Jeżeli chce Pan dalej dyskredytować moją pracę, to zostanie Pan usunięty z tego forum, tak jak i inni użytkownicy. Muszę dbać o swój interes, tak jak i Pan to czyni...tyle, że anonimowo Pan to robi. Jeszcze raz zachęcam do komentowania artykułów na fb. tam też one się ukazują. wielu naszych czytelników tak właśnie postępuję. Tym różnię się od Pana, że ja publikuję artykuły jak "ja" i odpowiadam za ukazane treści, a Pan chce się siłować i na siłę wtłaczać swoja rację. Tym się różnimy, że Pan swoje komentarze publikuję anonimowo, a ja artykuły i ich treść publikuję pod swoim adresem. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia, to proszę to robić...oczywiście, wysłać maila, powiedzieć, co jest nie tak, ale mój warsztat dziennikarski proszę zostawić w spokoju. Czytelnicy go oceniają, a Pan tylko szkaluję i obraża. Ze sportowym pozdrowieniem...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika