mzgk
Wtorek, 22 stycznia 2019r. · Imieniny: Anastazegoi
carline

Strona Główna » Użytkownicy

jbudacz
  • Na portalu od 17 lipca, 21:36
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 50
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
jbudacz
jbudacz, 28 września, 11:28Zaznaczone było, że komentarze są zablokowane dużymi literami, a funkcja w panelu nie została włączona, ale komentarze się posypały. Powtarzam, pod innymi materiami, możecie sobie do woli komentować i dyskutowaćzobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 28 września, 11:01Panie maczo, tutaj sobie może pan komentować, pod materiałami płatnymi wyborczymi, gdzie jest zaznaczone, że nie można komentować lub są one zablokowane / nie komentujemy. poza tym, nie jest pan moim szefem, ani też właścicielem portalu, żeby mi nakazywać, co mam robić. Mogę w ogóle wyłączyć wszystkie komentarze i będziemy wszyscy zadowoleni. pozdrawiamzobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 17:52Proszę się na tym zastanowić, skoro wysuwacie takie, a nie inne sugestie. Jesteście Panowie sędziami we własnej sprawie. Mnie pozostaje tylko moderować...wolność słowa, to też wolność wyboru.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 07 marca, 16:14Nie jesteś Pan cenzorem, co najwyżej możesz pan opiniować. Na szczęście te czasy się skończyły. Pan je lepiej pamięta, zważywszy na wiek. Ja informuję. Pan może, co najwyżej oceniać...co się panu Panu podoba, a co nie. Każdy kij ma dwa końce. Proszę o tym pamiętać. Znajdzie Pan równego sobie - niezadowolonego samorządowca i wtedy Pan będzie wiedział, że odpowiedzialność za słowo, też ma swoją cenę.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika