sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

jbudacz
  • Na portalu od 17 lipca, 21:36
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 44
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
jbudacz
jbudacz, 30 czerwca, 12:09Zmiany zostały naniesione. zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 18 maja, 20:10Proszę nie komentować anonimowo sytuacji, tylko przekazać temat odpowiedniej instancji. Mam nadzieję, że Państwo wnikliwie również inne portale będziecie próbować wnikliwie analizować. Z jakim skutkiem? Przekonacie się na własnej skórze.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 18 maja, 20:02zdjęcie zostało usunięte. więcej już nie będę tematu komentował. Teraz już tylko odniosę się do kompetencji, co do sprawy, a mam nadzieję, że prócz zdania na temat rzeczywistości, ma Pan określone kompetencje aby je przedstawić, co do zasadności przed odpowiednią instancją.zobacz na stronie artykułu »
jbudacz
jbudacz, 18 maja, 18:18Panie Mohicans, wkradło się w artykuł zdjęcie, które zaraz po interwencji, zostało usunięte. Pan publikuje swoje komentarze, ja do błędu się przyznałem, a Pan dalej swoje. Proszę czytać w takim razie limanowski portal, skoro uznaje to Pan za wyrocznie rzetelnego dziennikarstwa. Szkoda, że Pan nie docenia innych rzeczy, które robimy dla promocji MD, prócz tego, że zdarzył się błąd. mam nadzieję, zę Pan też przeprasza wszystkich wokoło za swoje błędy, ale jesteś pan ideałem. A to przepraszam.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika