sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

hohoł
  • Na portalu od 20 kwietnia, 11:38
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 186
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hohoł
hohoł, 18 lutego, 22:24Masz rację z tymi korkami Hilan a najgorzej jest na Starowiejskiej gdzie jakiś "mędrzec" wymyślił galerie i zakorkował centrum miasta. Należała by mu się nominacja do idioty wszechczasów.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 28 stycznia, 21:47@wanpirek to hańba żeby wydać tyle pieniędzy na totalne badziewia. Jak piszesz 300 000 zł na podstawkę pod choinkę? A ile milionów w ten pusty brzydki plac??? Współczuję ludziom którzy tam mieszkają i muszą patrzeć na to codziennie z okien. @coby ja nie znam nazwiska czytelnika który tak żarliwie "donosi" po różnych portalach więc zwróć się do redakcji.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 28 stycznia, 15:18Ten "czytelnik", który "donosi" o zlodowaciałym rynku powinien najpierw zwrócić się do autora tego paskudnego betonowego pochyłego placu i spytać dlaczego tak zniszczył to miejsce. Przecież po tym paskudztwie nikt nie chodzi bo nie ma po co. Nawet poloneza już nikt nie tańczy... Proponuję władzom miasta ogrodzić to wkoło i dać tabliczkę: Skansen badziewia architektonicznego. P.S. A na lodowisku tłumy. Gratulacje świetnego pomysłu.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 18 stycznia, 17:49@zabuniam mogą trwać też narady gdzie by tu donos napisać i na co, np. że lód jest biały? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika