sentyrz
środa, 25 kwietnia 2018r. · Imieniny: Marka, Jarosława

Strona Główna » Użytkownicy

hohoł
  • Na portalu od 20 kwietnia, 11:38
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 195
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hohoł
hohoł, 22 kwietnia, 21:09Trzeba zwiększyć dochody do miejskiej kasy aby budżet był jeszcze większy . Pan Kowalczyk dochodzi już do 40 milionów a zastał 18 i same badziewia inwestycyjne. Skoro lel ogłosił że trwałość projektu się skończyła to panie Burmistrzu trzeba zrobić parkingi płatne między galeriami.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 10 kwietnia, 23:08@lel wszyscy poważni samorządowcy pojechali dziś do Warszawy na uroczystości tylko widocznie ty zostałeś w Mszanie. Żal mi cię chłopie.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 09 kwietnia, 17:44Rozumiem że coby podobnie jak maczo wie jak się pionki poustawiały. Z tym że maczo się nieopatrznie wygadał...zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 07 kwietnia, 20:21Oj to sobie tandemik burmistrz i wiceburmistrz ustalili. Bezczelność i kpina z mieszkańców i wyborców. To Pan Kowalczyk sam bez żadnego zastępcy podwoił budżet miasta i spłaca długi po poprzedniku a ci sobie po cichu knują. Bezczelność i pazerność bez granic. Ta pani zachłanna na fuchy przechodzi samą siebie... Miastu Mszana nie potrzebny jest wiceburmistrz co pokazał pan Kowalczyk. No tak ale miernoty nic nie umiejące będą się "wspierać". Mszana już miała zastępcę który wywiózł z miasta milion a co ma miasto dzięki poprzedniemu tandemowi? To niech każdy sam oceni.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika