sentyrz
Czwartek, 21 czerwca 2018r. · Imieniny: Alicji, Alojzego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

hohoł
  • Na portalu od 20 kwietnia, 11:38
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 205
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hohoł
hohoł, 15 czerwca, 14:19O dokonaniach Pana Kowalczyka wyborcy dowiedzą się w swoim czasie nie bój pan żaby. Skończ waść wstydu sobie oszczędź...zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 15 czerwca, 09:19Ho ho widać że już co poniektórzy zaczęli kampanię choć nawet jeszcze nie ma terminu wyborów. Jak się tak człowiek wyrwie to trzeba uważać aby nie "przestrzelić". W tej drużynie brakuje mi tylko kurasa.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 13 czerwca, 15:20No to będzie miał "zgryz" kandydat na burmistrza z PISu bo mieszkańcy napewno będą pytać w kampanii dlaczego ta partia tak nas DOI z pieniędzy. Wszystko poszło w górę paliwo prąd żywność i wszystkie opłaty. Wszystkie prezenty tej partii służące kupowaniu głosów by utrzymać się przy władzy finansujemy my wszyscy. Będziemy pytać przedstawiciela PIS dlaczego nas wszystkich okradają a sami zarabiają GRUBE MILIONY??? Hańba!!! I czy przedstawiciel PIS pcha się na stołek w naszym mieście dla kasy by nas jeszcze bardziej wydoić???zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 17 maja, 06:21Żenada...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika