mzgk
środa, 23 stycznia 2019r. · Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
reklama tv28

Strona Główna » Użytkownicy

hohoł
  • Na portalu od 20 kwietnia, 11:38
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 219
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hohoł
hohoł, 11 września, 22:40O widzę że stary upiór w wielu nickach wraca. A ma pan jeszcze hohoła z kropką? Pożyjemy zobaczymy. A tym marnym jak na pana wiek wykształceniem nie zamydli pan nikomu oczu i nie wmówi nikomu że stał się pan niewinnym barankiem... Raczej wilkiem w baraniej skórze.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 11 września, 22:24A czemu nie chwali się pan członkostwem w PIS? Po tym jak nie udzielili panu poparcia woli pan to przemilczeć?zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 11 września, 20:25Pomijając to, że wymyślne "logo" komitetu tego pana nie oddaje nawet nazwy naszego miasta, kampanię zaczyna budować od chwalenia się sukcesami dzieci i swoim licencjatem (sic!) A ja bym się chętnie dowiedział czemu nie dorzucił informacji dlaczego ukończył tylko 2 lata teologii ( czym też się chwali). Same banały mające omamić wyborcę ale chyba tylko takiego który ma krótką pamięć. A podsumowaniem tej gadki szmatki jest zdjęcie mostu który obiecywał mieszkańcom 8 lat temu. Mżonki dla naiwnych.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 27 lipca, 20:52A gdzie jest nasz CEZAR? Cezarze my zgraja, warchoły i bezmózgowcy oczekujemy twojego wystąpienia i ukierunkowania co mamy myśleć o tym nieuczciwym fotografie???zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika