Śmierć w lesie. Tożsamość nieznana

Policji nie udało się ustalić tożsamości człowieka, którego ciało 1 sierpnia odnleżli w masywie Lubogoszczy, dwaj mieszkańcy Kasiny Wielkiej. Komunikat

Policja w tej sprawie prosi o pomoc osób, które w tym czasie przebywały w masywie Lubogoszczy i mogły spotkać osobę, której rysopis prezentejemy w poniższym komunikacie otrzymanym od Komendy Policji Powiatowej w Limanowej .

Komunikat:

W dniu 1 sierpnia 2010 roku na północnym stoku masywu leśnego Lubogoszczy w Kasinie Wielkiej, rejonu limanowskiego odnaleziono zwłoki nieznanego mężczyzny: białej rasy, w wieku około 30-36 lat, wzroście około 180 cm, o krótkich czarnych włosach, krótkim czarnym zaroście.

Znaleziony mężczyzna ubrany był w sweter koloru szarego z czarno-szaro-pomarańczowym wzorkiem w kształcie prostokąta na wysokości klatki piersiowej, koszulkę typu polo w kolorze granatowym z napisem po lewej stronie klatki piersiowej MAXI-COSI, spodnie sztruksowe koloru brązowego, pasek koloru brązowego marki LEE, slipy koloru czarnego we wzorki niebiesko-pomarańczowe, buty koloru brązowego oraz czarne skarpety. Znaleziony mężczyzna nie posiada żadnych blizn ani tatuaży.
 
Wszelkie informacje nt. w/wym. mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej przy ul. Piłsudskiego 27, pod nr tel. 18 33 10 007 lub pod nr tel. służby dyżurnej KPP
w Limanowej 18 33 79 400 bądź pod nr alarmowe Policji 112 lub 997.

Zobacz również