Regulamin

Regulamin telewizji interaktywnej www.tv28.pl. Portal telewizji internetowej www.tv28.pl, to portal o charakterze informacyjno- publicystycznym i promocyjnym.

Regulamin telewizji interaktywnej www.tv28.pl 

Portal telewizji internetowej www.tv28.pl, to portal o charakterze informacyjno- publicystycznym i promocyjnym, regionu małopolskiego, skupionego wokół wydarzeń związanych z powiatem limanowskim. Treści na nim prezentowane mogą być materiałami zarówno dziennikarskimi, promocyjnymi jak i reklamowymi.

1. Regulamin ten, określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną przez telewizję internetową www.tv28.pl, na rzecz użytkowników, polegającej na umożliwieniu bezpłatnego korzystania z portalu, a także dokonywania wpisów na stronach Forum i Blogu portalu.

2. Dostęp do Forum oraz Blogu portalu telewizji internetowej www.tv28.pl posiadają wszyscy użytkownicy, którzy założyli konto, a tym samym mogą używać na stronach portalu zarezerwowanych dla nich loginów.

3. Użytkownik portalu telewizji interaktywnej www.tv28.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu telewizyjnego www.tv28.pl, nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, powinny liczyć się z tym, że mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na portalu telewizji internetowej www.tv28.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu telewizji internetowej www.tv28.pl treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.

6. Redakcja telewizji internetowej www.tv28.pl, zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5 pkt. niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na portalu telewizji internetowej www.tv28.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5 pkt. regulaminu.

7. Redakcja portalu www.tv28.pl nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść informacji i materiałów mających charakter komercyjny, zamieszczanych na stronie internetowej portalu telewizyjnego www.tv28.pl, a pochodzących ze źródeł zewnętrznych.

8. Redakcja portalu telewizji interaktywnej www.tv28.pl ołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego, ddziałania portalu.

9. Redakcja telewizji internetowej www.tv28.pl, zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum oraz możliwości komentowania artykułów na portalu telewizji internetowej www.tv28.pl, bez podawania przyczyn takiego działania.

10. Redakcja nie ponosi również odpowiedzialności za treści i formułę wypowiedzi na Blogu portalu telewizji internetowej www.tv28.pl. Zastrzega sobie prawo do moderowania zamieszczanych treści, które naruszają 4, 5 pkt. Regulaminu.

11. Użytkownicy poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach portalu telewizji internetowej www.tv28.plwyrażają zgodę na publikowanie tych treści.

12. Redakcja ma prawo wysyłania na skrzynkę e-mail użytkownika portalu telewizji internetowej www.tv28.pl zasubskrybowanego newslettera. Ma również prawo wysyłania informacji handlowych dotyczących wydawcy portalu telewizji interaktywnej www.tv28.pl

13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja telewizji internetowej www.tv28.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

Wszystkie podane przez Ciebie dane personalne są traktowane jako poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Zarejestrowanym użytkownikom przysługuje prawo wglądu, poprawiania oraz usunięcia podanych danych osobowych. Rejestrując się w serwisie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wprowadzanych podczas procesu rejestracji i późniejszego użytkowania serwisu, przez administratora bazy danych osobowych, w myśl przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych, informacyjnych, statystycznych, konkursowych, a także w celu badania opinii publicznej oraz wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie również w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania.