Krakowski Bieg Sylwestrowy

Wszystkich, którzy przed sylwestrowym szaleństwem chcą się wprowadzić w szampański nastrój aktywnie spędzając ostatni dzień starego roku, mogą to uczynić biegając. Krakowski Klub Biegacza Dystans, organizuje Bieg Sylwestrowy.

Krakowski Bieg Sylwestrowy
Start i Meta: Rynek Główny w Krakowie
Trasa : Rynek Główny, Planty, Bulwary Wiślane

Krakowski Bieg Sylwestrowy, to specyficzny bieg, bo jego uczestnicy są zazwyczaj poprzebierani w niecodzienne stroje dobrze się przy tym bawiąc.
Tegoroczny Bieg odbywa się na dwóch dystansach:  4,2 km – „Smocza Czwórka” – mini maraton oraz 10 km – „Radosna Dziesiątka” – bieg główny. Trasa w obydwu przypadkach zaczyna i kończy się na Rynku Głównym. Z każdej wniesionej opłaty startowej symboliczna złotówka zostanie przeznaczona na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej 6 w Krakowie.
Formularz zapisu oraz szczegółowe informacje o Krakowskim Biegu Sylwestrowym znajdują się na stronach www.maratonypolskie.pl, www.dystans.krakow.pl.
Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 23 grudnia 2010r., a zapisy osobiste w biurze zawodów będą możliwe w dniach 30-31 grudnia.  
UWAGA: Ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność wpłat startowych).

Zobacz również