AMK Limanowa "zagra" dla WOŚP Jurka Owsiaka

Super Oes "Kręciołek". AMK Limanowa po raz drugi zagra dla WOŚP. Kierowcy, pojadą ulicami Limanowej, a kibice będą mogli ich w tej jeździe podziwiać i licytować gadżety rajdowe.

W materiale wykorzystano film, z zeszłorocznego „Kręciołka”, którego autorem jest Dominik Rogóż dreamvision.com.pl

Auto Moto Klub Limanowa już po raz drugi zaprasza na organizowany w dniu 09.01.2010 r. Super Oes „Kręciołek” o Puchar Jurka Owsiaka.
Zawody są częścią limanowskiego finału WOŚP. Pieniądze jakie uda się zebrać tego dnia zostaną przekazane dla fundacji Jurka Owsiaka.
Po raz pierwszy zawodnicy będą mogli rywalizować na mini odcinku ulicznym w centrum Limanowej! Próba będzie pokonywana 2 razy z profesjonalnym pomiarem czasu przejazdu. W trakcie imprezy będziecie mogli wziąć udział w licytacji gadżetów rajdowych oraz wygrać przejażdżkę samochodem wyścigowym po odcinku tegorocznego %u201ESuper Oesu%u201D.

Startujemy w niedzielę 9 stycznia o 10.30 na ul.M.B. Bolesnej w Limanowej, liczymy na to że zagracie razem z nami podczas 19 finału WOŚP w Limanowej.
Więcej na stronie www.rajd.limanowa.pl

Waldek Wojtas

Rzecznik Prasowy
AMK Limanowa

LOKALIZACJA:
1) odbiór administracyjny odbędzie się w siedzibie sztabu WOŚP Limanowa, ul. Br. Czecha, Limanowa
2) prób sportow:
-  ul. M.B.Bolesnej, część ul. Targowej, Dworzec PKS, ul. Bulwary, ul. Kilińskiego, połowa ul. Ks. Kowalskiego
3) rozdanie nagród: Limanowski Dom Kultury – siedziba sztabu WOŚP w Limanowej
Rozdanie pamiątkowych dyplomów dla załóg biorących udział w tym dniu w zawodach oraz wręczenie Pucharów dla 3 najlepszych załóg w klasyfikacji generalnej odbędzie się w Limanowskim Domu Kultury.

Zobacz również