Lubomierz Ski. Wyciąg narciarski dla każdego.

Stacja narciarska Ski Lubomierz położona na północnym stoku Jaworzynki, przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. Z górnej stacji, narciarze i snowboardziści mogą podziwiać piękną panoramę Beskidu Wyspowego.

W ośrodku zainstalowane są obecnie dwa wyciągi narciarskie. Szybki, podwójny orczyk o długości prawie 700 metrów i różnicy wzniesień dochodzącej do 200 metrów, przeznaczony zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów ceniących sobie długie i szerokie trasy zjazdowe. Wyciąg talerzykowy o długości 160 metrów, przeznaczony dla dzieci, początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz osób pragnących doskonalić swoją technikę jazdy. Trasy narciarskie posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenia.
Przy dolnej stacji znajdują się szkoły narciarskie, zatrudniające doświadczonych instruktorów posiadających licencję PZN, miłych i kulturalnych, dla których nauka to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. W okolicach dolnej stacji znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wraz z profesjonalnym serwisem narciarskiem.
Dla miłośników dobrego jedzenia polecamy bar z regionalną kuchnią, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
Nad bezpieczeństwerm czuwają ratownicy GOPR.

www.lubomierz.com

Zobacz również