Startuje XIX Finał WOŚP. Sztaby w Mszanie Dolnej i Limanowej już gotowe.

W niedzielę 9 stycznia rusza XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dwóch sztabach naszego regionu, w Limanowej i Mszanie Dolnej role już zostały rozdane i praktycznie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Na ulicach Limanowej w super oesie będzie się ścigać 30 zawodników. Będzie można również wylicytować jazdę próbna oraz gadżety rajdowe. Można się zgłaszać do zjazdu na byle czym, który organizuje Limanowa-Ski. Również Mszana Dolna gotowa jest do rozpoczęcia finału orkiestry. Tradycyjnie już na ulice wyjdzie bardzo liczna ekipa. Ponad 250 wolontariuszy. Konto orkiestry zasilą nie tylko pieniądze zbierane  do puszek. Będą koncerty w MODK w Mszanie Dolnej. Oczywiście aukcja, która rok rocznie cieszy dużym powodzeniem.  Nasza redakcja – TV 28 przyłącza się Orkiestry Jurka Owsiaka. Będzie można wylicytować jednodniowy staż w naszej redakcji w Limanowej, a także zrealizować swój pomysł dziennikarski. Dla firm oferujemy licytację reklamy, z której dochód przeznaczymy na orkiestrę.W XVIII Finale Orkiestra w Limanowej w sumie zebrała ponad 43 tysiące złotych. W Mszanie Dolnej udało się zebrać 63 tysiące złotych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dziewiętnasty! Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia (9.01.2011 r.) tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. W 2011 r. zagramy dla urologii i nefrologii dziecięcej www.wosp.org.pl/final

W programie XIX Finału WOŚP m.in.:

Limanowa:

6.00 – początek kwesty ulicznej
15:00 – sala widowiskowa LDK.
W programie m.in: dzieciaki z przedszkola w Tymbarku, zespoły taneczne limanowskich szkół, występy uczestników warsztatów wokalnych LDK, Bartek KAWKAbeatbox-er, zespołów limanowskich: RAZORMOUTH, HIGHLANDERS, UDA z Krakowa.
Licytacja wystawionych przedmiotów na aukcję

Zjazd z Łysej „na byle czym” www.lysagora.eu/aktualnosci,28.html

W przerwie – o godz.: 20:00
tradycyjnie już: ŚWIATEŁKO DO NIEBA.

10.40 – Super Oes „Kręciołek” ulicami Limanowej www.amk.strefa.pl/index.php

Mszana Dolna:

6.00 - początek kwesty ulicznej
14.00 - „III Marszobieg po zdrowie” z Zygmuntem Łyżnickim i Sekcją Biegów Górskich i Długodystansowych
14.30 – Pokaz ASG
16.00 – Skate Show
17.30 – Pokaz ASG c.d.
18.30 – Koncert „uOstargoj mie” MOK Mszana Dolna
19.00 – LICYTACJA - plac przed MOK Mszana Dolna 
20.00 – Światełko do Nieba
20.30 – Koncert - Piwnica u Wieśka www.wosp.mszana-dolna.com/

Zobacz również