Fotografia ślubna, filmowanie

Tylko My potrafimy stworzyć niestandardowe albumy i fotoksiążki z przygotowania do weselu, ceremonii ślubnej, imprezy weselnej.

Jako nieliczni w Limanowej, Nowym Sączu oraz Gorlicach potrafimy stworzyć niestandardowe albumy i fotoksiążki których najważniejszą cechą jest kunszt ich wykonania – a dostają je Państwo w standardowym pakiecie.

Z myślą o młodej parze staramy się również uwieczniać niezapomniane chwile stosując nieszablonowe kadry, scenariusze filmów plenerowych. Nasz czas dla Państwa jest nieograniczony, nie mamy stałych godzin pracy – zależy nam przede wszystkim na ciekawym reportażu. Z wykonanej usługi otrzymują Państwo ok. 200-300 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii nagranych w 3 kopiach (płyty DVD opatrzone nadrukiem z Państwa wizerunkiem).

Tylko u nas fotografia ślubna oraz filmowanie spełni Twoje najwyższe oczekiwania. Umów się z nami na spotkanie podczas którego znajdziemy dla Ciebie odpowiedni zestaw produktów jak również będziesz mógł wynegocjować cenę.

Nie tylko sfotografujemy, również sfilmujemy Wasz ślub i zabawę weselną. Dołączmy do tego piękny wstęp (czołówkę) oraz humorystyczny teledysk. Tylko nasz kamerzysta zapewni film który różni się od konkurencji.

Limanowa, Nowy Sącz, Biecz, Gorlice, Nowy Targ, Krościenko, Nowy Targ, Kraków to tylko nieliczne większe miejscowości w których możesz się z nami umówić. Zapraszamy Foto Video – Mateusz Książkiewicz   

Zobacz również