Cudze chwalicie a swego nie znacie. Kolejne spotkanie miłośników gór

Kolejne spotkanie z cyklu "Podróże bliskie i dalekie" będzie poświęcone Beskidom. Swoje fotografie zaprezentuje Bogdan Skrzekut. Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w kawiarni "Dzikie wino".

Po wysokogórskich wyprawach tym razem zejdziemy niżej do poziomu Beskidu Wyspowego.To wcale nie oznacza że będzie mniej interesująco – mówi Marek Dudek współorganizator cyklu – Wręcz przeciwnie , pokażemy piękne fotografie i krótkie filmy z najbardziej urokliwych miejsc naszej okolicy. Swoje urocze fotografie zaprezentuje Bogdan Skrzekut, na co dzień pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej a w wolnych chwilach znakomity fotografik i turysta. Bogdan jest laureatem konkursów fotograficznych i pokaże zdjęcia z Beskidów, Pienin oraz Tatr.

Być w pięknych miejscach i tylko patrzeć to za mało ! Koniecznie trzeba to utrwalić – mówi Bogdan Skrzekut. Najważniejsze, aby w aparacie fotograficznym nie zabrakło baterii i miejsca na karcie pamięci – to jest podstawa. Chociaż tak naprawdę liczy  się fotograficzne doœwiadczenie – wszystko to co sprawia, że można patrzeć na kadr godzinami i wciąż z niego czerpać natchnienie – komentuje Bogdan. Prezentacja zostanie przygotowana w układzie czterech pór roku i powinna cieszyć się dużym zainteresowaniem!

Zapraszamy: kawiarnia „Dzikie wino” czwartek  3 marca godz. 19.00. Wstęp wolny.

Zobacz wywiad z Markiem Dutkiem.

Zobacz również