Napad na stację benzynową w Limanowej. Policja szuka sprawców

Dwóch mężczyzn w piątkową noc napadło na stację benzynową w Limanowej. Sprawcy wtargnęli do budynku stacji, sterroryzowali jej obsługę, kradnąc kilka butelek wódki. Uciekając, zranili jednego z klientów stacji. Trwają poszukiwania.

Pozostałe informacje w Raporcie Policyjnym:

                Mszana Dolna – nie powinien prowadzić

18 marca 2011 r., w Mszanie Dolnej policjanci miejscowego komisariatu Policji zatrzymali do  kontroli drogowej kierującego seatem.Jak ustalili policjanci 23-letni mężczyzna wyrokiem Sądu Rejonowego w Limanowej posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Limanowa – nietrzeźwy kierujący

17 marca 2011 r., w Limanowej patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej  kierującego ciągnikiem. Jak się okazało 50 – letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu Przeprowadzone badanie wykazało u mieszkańca Limanowej 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Kamienica – nietrzeźwy kierujący

17 marca 2011 r. policjanci posterunku Policji w Kamienicy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. 42-letni mężczyzna był nietrzeźwy – miał blisko 2 promile alkoholu
w organizmie.

Męcina – wypadek drogowy

16 marca 2011 r. w miejscowości Męcina miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący fordem zjechał z pasa jezdni w następstwie czego potrącił 32-letniego mężczyznę, który szedł poboczem drogi na pobliski przystanek. Poszkodowanego pieszego z obrażeniami ciała przewieziono do limanowskiego szpitala. Sprawę prowadzi KPP w Limanowej. Kierujący pojazdem – trzeźwy.

Dobra – kolizja drogowa

16 marca 2011 r. w miejscowości Dobra doszło do kolizji drogowej. W trakcie wyprzedzania kierujący toyotą nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru doprowadzając do zdarzenia drogowego. Kierującego ukarano mandatem karnym.

Słopnice – policjanci

16 marca 2011 r. w miejscowości Słopnice policjanci komisariatu Policji w Tymbarku zatrzymali mężczyznę w wieku 21 lat, który usiłował dokonać kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego. Obecnie trwając czynności w tej sprawie.

Zobacz również