Wizerunek przestępcy upubliczniony

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej opublikowała portret pamięciowy mężczyzny który brał udział w napadzie na stację benzynową w Limanowej, w nocy z 18/19 marca.

Mężczyzna ma około 19-20 lat, wzrost 176-178cm, sylwetka szczupła  cera jasna, twarz owalna długa, włosy blond krótkie, brwi średniej wielkości, oczy niebieskie, nos średni prosty, usta średniej wielkości. W dniu napadu był ubrany w kurtkę z kapturem, jasno beżową.
Ktokolwiek dysponuje informacjami , na temat napadu , bądź jest w stanie podać  szczegóły dotyczące mężczyzny z portretu pamięciowego proszony jest o kontakt z dyż. Komendy Powiatowej Policji w Limanowej tel. 018-33-79-401 (997), bądź z najbliższą jednostką Policji pod nr 997.    

Do napadu doszło 18 marca około godz. 23:45. Do pomieszczenia sklepowego mieszczącego się  przy stacji paliw weszło dwóch młodych mężczyzn krzycząc, że to jest napad. Mężczyźni zaatakowali klienta stacji, który w tym czasie płacił za zatankowane paliwo. Zaatakowany mężczyzna był przytrzymywany przez jednego z napastników, drugi napastnik zadał mężczyźnie uderzenia w głowę narzędziem przypominającym siekierę. Mężczyźnie udało się oswobodzić i schronić na terenie sklepu. Jeden pracowników stacji usiłował odstraszyć napastników jednak został przez nich zaatakowany i musiał schronić się na zapleczu sklepu. W czasie gdy jeden z napastników niszczył wyposażenie sklepu ,  drugi dokonał kradzieży kilku butelek alkoholu. Następnie napastnicy oddalili się z miejsca napadu. Zraniony przez nich mężczyzna został zabrany do Szpitala Powiatowego w Limanowej. 

Źródło: www.limanowa.policja.gov.pl

Zobacz również