Potrącenie w Koninie. Raport policyjny 19-20 maj

W miejscowości Konina (Gmina Niedźwiedź) potrącony został dziś 9-letni chłopiec. Na szczęście, wedle ostatnich doniesień, życiu chłopca nic nie zagraża

Wedle ustaleń policji chłopiec wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód rowerem. Zaraz po wypadku został przetransportowany helikopterem do szpitala w Prokocimiu. – Z wiedzy jaką posiadam na tę chwilę życiu chłopca nic nie zagraża – mówi Stanisław Piegza, Rzecznik Prasowy KPP w Limanowej.

19 maja około godz. 17:30 w Limanowej na ul. Walecznych, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Seat Ibiza. Kierowcą okazał się 39 letni mieszkaniec Mordarki. Został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 0.35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu ( 0.73 promila). Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Tego samego dnia około 17:45 w Limanowej na ul. Piłsudskiego do kontroli drogowej został zatrzymany kierujący samochodem marki Fiat Stilo. Kierujący samochodem 25 letni mieszkaniec Limanowej był trzeźwy jednak dalsze ustalenia ujawniły, że kierujący nie stosuje się do aktualnego, prawomocnego wyroku sądowego, który zakazywał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zobacz również