Wypadek w Nowym Rybiu – raport policyjny

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Nowym Rybiu. Z nieustalonych przyczyn kierowca Nissana utracił panowanie nad pojazdem po czym wjechał do rowu uderzając w betonowy przepust. W wypadku ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło około 23. W pojeździe znajdowało się troje młodych ludzi. Dwóch mieszkańców Nowego Sącza i mieszkanka Krakowa. Wszyscy z obrażeniami ciała zostali zabrani do limanowskiego szpitala, gdzie pozostają na leczeniu. Każdej z osób została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu. U jednej z poszkodowanych osób policjanci ujawnili i zabezpieczyli foliowy woreczek z suszem roślinnym. Przeprowadzone zostanie badanie w celu ustalenia jego pochodzenia. 

Ponadto, 12 maja, około godz. 23:00 w Młynnym zostały ujawnione zwłoki mężczyzny w wieku 55 lat, który mieszkał samotnie. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich, zwłoki decyzją Prokuratora zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Sprawę prowadzi KPP Limanowa.

Również tego samego dnia około godz. 15:35 w Koninie ( Gmina Niedźwiedź ) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem VW Passat 45 letnią mieszkankę Zbylutowskiej Góry. Kobietę poddano badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało stężenie 0.95 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu ( 1.99 promila). W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że kierująca ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.Sprawę wyjaśnia KP Mszana Dolna.

Zobacz również