Policja i mieszkańcy Mszany Dolnej złapali złodzieja na gorącym uczynku. Policyjny raport

W niedzielę, do jednego z domów w Mszanie Dolnej, włamał się młody mężczyzna. Sprawca zabrał pieniądze w walucie euro i złotą biżuterię. Policja wspólnie z mieszkańcami osiedla, zatrzymała rabusia i skradzione przez niego przedmioty.

Również do włamania doszło dziś w nocy, z niedzieli na poniedziałek ok. 20 minut po północy w Limanowej. Do budynku stacji kontroli pojazdów na ul. Kościuszki, wszedł mężczyzna. Chwilę potem, na widok radiowozu zaczął uciekać. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany przez limanowskich policjantów. Niedoszłym rabusiem okazał się trzydzistolatek, mieszkaniec Limanowej.

Wypadki drogowe, kolizje nietrzeźwi kierujący

W sobotę ok. godź. 20:30 w Limanowej na ul. J.Marka, kierująca samochodem marki Renault Clio, 38-letnia mieszkanka Limanowej potrąciła mężczyznę,  który w niedozwolonym miejscu przechodził przez jezdnię. Kobieta samochodem oddaliła się z miejsca zdarzenia. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do limanowskiego szpitala. Pieszy i kierująca Renault zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu;  pieszy – 2.47 promila, kierująca była trzeźwa

W sobotnie popołudnie ok. godź. 14:15 w Kasinie Wielkiej, kierowca VW Passat -a, 31-letni mieszkaniec Gruszowca, utracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu przez policjantów, mężczyzna został doprowadzony do komiasraitu w Mszanie Dolnej. Badanie trzeźwości wykazało u niego 2.64 promila. Zostało mu zabrane prawo jazdy .  

Zobacz również