Policja na tropie pedofila

Policjanci opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który w kwietniu tego roku na terenie Gminy Mszana Dolna obnażał się przed niepełnoletnią dziewczyną.

Na poszukiwanym ciąży zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej pokrzywdzonej. Mężczyzna obnażał się przed nieletnią dziewczyną. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia br. na terenie Gminy Mszana Dolna

Mężczyzna jest w wieku około 60 lat, wzrostu ok. 170 cm  sylwetka szczupła, twarz elipsoidalna, cera blada, włosy siwe krótkie, ok. 10-12 mm długości, brwi średniej długości, cienkie, lekko łukowate, oczy średniej wielkości, dość szeroko rozwarte, ciemne, nos średniej długości, średnio szeroki, wklęsły, usta krótkie, średniej grubości. Z

W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w popielatą kurtkę i brązowe spodnie w paski, na głowie miał czapkę brązową w paski z daszkiem, buty koloru czarnego.

Wszelkie informacje na temat ewentualnego rozpoznania sprawcy prosimy kierować do Dyżurnego KP Mszana Dolna pod nr 18 33 10 007 lub do Dyżurnego KPP Limanowa nr tel. tel. 18 33 79 400. Informacje można również przekazać pod nr alarmowy Policji 997 lub 112 do najbliższej jednostki policji.

Zobacz również