Smuda i Bełtowski na Limanowskim Rynku. To już dziś!

Już w najbliższą sobotę na limanowskim rynku odbędzie się sportowy "event". Wydarzenie to, będzie zapowiedzią wyścigu GSMP/CEZ Limanowa 2011 (17-19 czerwca). Gościem specjalnym będzie Franciszek Smuda oraz Marcin Bełtowski.

11 czerwca limanowski rynek zamieni się w wielki park maszyn, każdy kto zjawi się między 10.00 a 14.00 będzie miał okazję poznać wyścigi górskie od kuchni.

Team Bełtowski Motorsport pokaże swoje największe tajemnice, mechanicy grupy opowiedzą o tajnikach swojej pracy, sprzęcie i sposobach na uzyskiwanie przez samochody największych prędkości podczas zawodów.

Marcin Bełtowski w swoim Subaru będzie do dyspozycji kibiców – będzie można poczuć adrenalinę i przejechać się autem Marcina! Gościem specjalnym spotkania z Wyścigami Górskimi w Limanowej będzie Franciszek Smuda – trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, opowie o pracy selekcjonera i swoich doświadczeniach w szybkiej jeździe samochodem. Dla kibiców i wielbicieli trenera Smudy będziemy mieć niespodzianki. Na wszystkich którzy przybędą na Limanowski rynek czekają konkursy, nagrody od Bełtowski Motorsport i współorganizatora wydarzenia AMK Limanowa. Wraz z Limanowską Akcją Charytatywną i jej wolontariuszami będziemy zbierać pieniądze dla Weroniki która „mieszka” w szpitalu w Prokocimiu z powodu swojej bardzo rzadkiej choroby(charakteryzuje się wrodzonym brakiem odporności)dlatego musi przebywać w bardzo sterylnych warunkach bez kontaktu z otoczeniem, znajomymi, koleżankami i rodziną.
 
Czekamy na WAS w Limanowej 11 czerwca od 10.00, pokażemy wam wyścigi górskie od kuchni, a już 17 czerwca (piątek) startuje limanowska runda GSMP i pucharu Europy CEZ na którą zapraszamy wszystkich kibiców!
 
Waldek Wojtas
Rzecznik Prasowy GSMP/CEZ Limanowa 2011
 


Zobacz również