Finał IV Edycji Koxx Fighters. Iwona Rapacz została wybrana Miss Rabki. (Video i Fotorelacja)

Koxx Fighters, to impreza, która już na dobre wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w Rabce. W tym roku zawody rowerowe połączono z wyborami Miss Rabki, którą została pochodząca ze Skawy, 18-letnia Iwona Rapacz.

W tym roku połączyliśmy dwie imprezy zawody rowerowe oraz wybory Miss Rabki – opowiada o imprezie Grzegorz Werner, Prezes Stowarzyszenie „Lokomotywa” z Rabki Zdroju. – Pomysłodawcą całej tej imprezy jest Paweł Reczek, rowerzysta trialowy, który ma na swoim koncie mnóstwo tytułów mistrzowskich. To on kilka lat temu wymyślił sobie tę imprezę i zorganizował ją w Rabce. Od dwóch lat nasze stowarzyszenie „Lokomotywa” współpracuje z nim i stąd pomysł całej tej imprezy, którą rozszerzyliśmy o wybory Miss Rabki. Wydaje nam się, że pomysł ten jest jak najbardziej trafiony – podsumowuje Grzegorz Werner.

Wyniki zawodów Koxx Fighters IV.

Kategoria Elita:

1. Karol Serwin – Świdnik
2. Vlasta Cichacek – Ricany, Czeska Republika
3. Paweł Reczek – Rabka-Zdrój
4. Michał Nowak – Warszawa
5. Dawid Pietrzak – Nowy Targ

Kategoria Senior:

1. Piotr Reczek – Rabka-Zdrój
2. Krzysztof Sekut –
3. Łukasz Kowal – Rzeszów

Kategoria Junior:

1. Krystian Woźnika – Nowy Targ
2. Piotr Surga – Kraków
3. Sonia Klich – Nowy Targ

Kategoria Amator:

1. Wiktor Koczur – Kalwaria Zebrzydowska
2. Michał Łukaszczyk – Nowy Targ
3. Szymon Futro – Nowy Targ

Kategoria:

1. Nikodem Derek
2. Francesco Rzonca
3. Jan Mazur

Źródło: http://koxxfighters.pl/zawody-koxx-fighters-iii/wyniki.html

O tytuł najpiękniejszej dziewczyny uzdrowiska ubiegało się siedem kandydatek. Zwyciężyła Iwona Rapacz, której koronę na głowę włożyła Agnieszka Kościelniak Wicemiss Polonia z 2010 roku. Iwona Rapacz ma 18 lat. Jej hobby to gra w piłkę ręczną, lubi również konie. Miss Rabki na codzień pracuje w Jordanowie, w biurze obsługi ruchu turystycznego. W przyszłości chciałaby pracować w branży turystycznej.

I V-ce Miss: Magdalena Niżnik

II V-ce Miss: Beata Świetlak

Miss Internautów: Patrycja Hamerska

Miss Foto: Klaudia Rusnak

W trakcie wyborów miss na scenie amfiteatru zaprezentowali się również młodzi artyści z Rabki. Wśród zgromadzonej publiczności rozlosowano 10-dniową wycieczkę do Paryża. Nie mogło zabraknąć także wykonania piosenki promującej IV już edycję Koxx Fighters.Zobacz również