Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym Koxx Fighters 4 w Rabce. Zobacz teledysk promujący imprezę

23 i 24 lipca w Rabce odbędą się Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym. Zawody te będą również punktowane w ramach Pucharu Polski. W poprzednich latach impreza ta cieszyła się dużym zainteresowaniem i zawodników i publiczności.

Teledysk do piosenki promującej imprezę Koxx Fighters 4. Obraz zrealizowało Studio AA Films czyli Adrian Smardz we własnej osobie. Piosenkę wykonują: Erbeka – kompozytor utworu (nawijanie + podkład muzyczny), Karolina Bzdyk (śpiew) i Rafał Chrustek (gitary). Utwór zmiksował i zmasteringował Waldemar „WDK” Dańczak. W teledysku występuje Koxx Team czyli bracia Piotr i Paweł Reczkowie z Rabki – Zdrój.

Impreza Koxx Fighters 4, zaplanowana na 23 i 24 lipca, skierowana jest zarówno do mieszkańców uzdrowiska, jak i turystów. Organizatorowi – Stowarzyszeniu Lokomotywa – chodzi głównie o uatrakcyjnienie oferty sportowej i kulturalnej na terenie gminy oraz promocję Rabki. Dotychczasowe edycje, w latach 2006, 2007 i 2009, przyciągały jednorazowo od 4 do 6 tysięcy publiczności, brało w nich udział w sumie około 250 zawodników z kraju i zagranicy, wśród nich ścisła czołówka krajowa i europejska. – Chcemy trwale popularyzować trial rowerowy na terenie naszej gminy, z której pochodzą pomysłodawcy imprezy, bracia Piotr i Paweł Reczkowie, zawodnicy mogący poszczycić się największymi osiągnięciami w tej dyscyplinie sportu. W tym roku postanowiliśmy promować zawody w innowacyjny sposób, dotąd nie zastosowany w naszej gminie przy organizacji tego typu imprezy sportowej – mówią oragnizatorzy. Nowością w promocji Koxx Fighters jest piosenka specjalnie skomponowana i nagrana na potrzeby imprezy. Jej premierowe wykonanie odbyło się 31 maja na terenie Rabkolandu na imprezie „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom”. W tym samym dniu odbyła się jej premiera radiowa na antenie Radia Kraków.

Ta właśnie piosenka, utrzymana w konwencji hiphopowo-rockowej znalazła się na zaprezentowanym właśnie teledysku. Nowością w tym roku jest również włączenie do pracy przy organizacji imprezy wolontariuszy – uczniów rabczańskich szkół.

Rowerowemu szaleństwu towarzyszyć będą wybory Miss Rabka-Zdrój 2011 wraz ze specjalnym programem artystycznym, obejmującym m.in. pokazy mody uznanych projektantów, występy grup tanecznych, koncerty itp.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie koxxfighters.pl Informacje pod numerem telefonu: 507 067 007.

Źródło: http://koxxfighters.pl/

 

Zobacz również