Ankieta lekiem na slużbę zdrowia w Mszanie Dolnej?

W Mszanie Dolnej rozpoczęło się wielkie liczenie i analizowanie ankiet dotyczących Zakładu Opieki Zdrowotnej. Pomysł na ankietę pojawił się po skargach mieszkańców, niezadowolonych z dotychczasowego funkcjonowania placówki.

W ankiecie mieszkańcy udzielali odpowiedzi na 3 pytania. Mogli  oni również wyrazić swoją opinię na temat wprowadzenia ewentualnych zmian, które polepszą funkcjonowanie placówki. Ankieta powstała z inicjatywy radnej Mszany Dolnej – Joanny Kotarby, która jest jednocześnie przewodniczącą komisji zdrowia.

 

Spośród czterech i pół tysiąca wydrukowanych ankiet, do urn spłynęło 860. Najprawdopodobniej na najbliższej sesji rady miasta, radni zajmą się podsumowaniem wyników ankiety. Tekturowe urny otwarto w obecności radnych z komisji rewizyjnej. Joanna Kotarba na to spotkanie zaprosiła również  Burmistrza Mszany Dolnej – Tadeusza Filipiaka. Zarówno sam burmistrz jak i jego zastępca – Michał Baran nie pojawili się na posiedzeniu komisji zdrowia. Nasza kamera zarejestrował wystąpienie Joanny Kotarby, która uzasadniała potrzębę jej rozprowadzenia wśród mieszkańców Mszany Dolnej.

Pytania zawarte w ankiecie można zobaczyć tutaj.

 

Zobacz również