Ciężki stan dziecka po upadku z balkonu – raport policyjny

W jednej z miejscowości położonych w gminie Jodłownik doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z balkonu domu mieszkalnego spadł 3 letni chłopczyk.

Do zdarzenia doszło 18 sierpnia około godz. 13:00. Nieprzytomne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Jego stan lekarze określają jako ciężki. W chwili zdarzenia w domu przebywała matka chłopca, była trzeźwa. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia KP Tymbark. 

Tego samego dnia, około godz. 15:00 w Wilkowisku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-330. Okazał się nim 53 letni mężczyzna, który miał 1.06 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu ( 2.2 promila). Dalsze czynności ujawniły, że traktorzysta nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawę prowadzi KP Tymbark.

Również 18 sierpnia około godz. 20:05 w Limanowej podczas patrolu ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali 13 latka, który był poszukiwany na podstawie decyzji wydanej przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. Nieletni został przewieziony do Domu Dziecka w Sierbowicach.

Informacja prasowa KPP Limanowa

Zobacz również