Limanovia bez Clebera, za to z nadziejami na dobrą grę w III lidze i PP

Już 14 sierpnia o swoje pierwsze 3-ligowe punkty powalczy beniaminek tej ligi, Limanovia. Jak na razie piłkarze z Limanowej swoją piłkarską formę szlifują w sparingach i, co jest dość dużym zaskoczeniem, w meczach Pucharu Polski.

Limanovia po odprawieniu Rakowa Częstochowa miała zagrać w 1/32 pucharu z GKP Gorzów. Klub ten ma jednak ogromne kłopoty finansowe i nie zagra już w Pucharze Polski.

Przed startem sezonu drużyna z Limanowej wzmocniła się m.in. o  Jacka Pietrzaka i Artura Prokopa. Z drużyna trenował również, mający za sobą występy m.in w Wiśle Kraków, Brazylijczyk Ceber, który miał być liderem drużyny. Niestety nie zagra on w Limanowej, ze względu na dość poważny uraz. Musiałby poddać się operacji nogi, która niekoniecznie dałaby mu pewność, powrotu gry na boisko.

W meczu otwarcia przeciwnikiem piłkarzy z Limanowej będzie Wierna Małogoszcz. Spotkanie to zostanie rozegrane już 14 sierpnia, o godzinie 17.00. Inauguracja sezonu odbędzie się na boisku  w Limanowej przy ulicy J. Marka 34.

Zobacz również