Limanovia przegrywa na własnym boisku. Komplet wyników 3. kolejki

W trzeciej kolejce rozgrywek trzeciej ligi Limanovia Szubryt Limanowa musiała uznać wyższość piłkarzy Granatu Skarżysko-Kamienna. O wyniku spotkania zadecydowała jedna bramka, strzelona w końcówce meczu.

Zwycięskiego gola dla przyjezdnych zdobył w 84 minucie Tobiaszewski.

Granat przyjechał do Limanowej z zaliczką 4 punktów. W pierwszym meczu sezonu piłkarze ze Skarżyska pokonali na wyjeździe Lubań Maniowy 3:1. W drugim po bezbramkowym spotkaniu, podzielili się punktami z Juventą Starachowice. Przypomnijmy że Limanovia w III-ligowym debiucie zremisowała bezbramkowo z Wierną Małogoszcz. W drugiej zaś, ofiarą Limanowian padł wspomniany już Lubań. Limanovia wygrała to spotkanie 1:0. Po trzech kolejkach Limanovia zajmuje w tabeli 9 miejsce.

Komplet wyników 3 kolejki.

Limanovia Szubryt Limanowa – Granat Skarżysko-Kamienna 0:1
Janina Libiąż – Lubań Maniowy 1:1
Beskid Andrychów – Wierna Małogoszcz 2:1
Dalin Myślenice – Poprad Muszyna 1:0
Górnik Wieliczka – Łysica Bodzentyn 1:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz – Unia Tarnów 3:0
Orlicz Suchedniów – Przebój Wolbrom 1:1
Juventa Starachowice – Naprzód Janów 1:0


W 4. kolejce Limanovia zmierzy się u siebie z Janiną Libiąż. Mecz odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 17.00.

Dziś odbędzie się również losowanie 1/16 finału Pucharu Polski. Limanovia, co pewne, na tym etapie rozgrywek spotka się z jedną z drużyn która w ubiegłym sezonie występowała w Ekstraklasie. Czy będzie to Lech, Wisła czy może… Arka Gdynia przekonamy się po godzinie 23.00. Transmisję z losowania przeprowadzi stacja nSport i TVN Turbo. Szerzej o losowaniu piszemy tutaj

Foto: Paweł Grab (archiwum)


Zobacz również