Nietrzeźwy długi weekend. Rozbój na ulicy Fabrycznej – raport policyjny

Przez ostatni weekend na drogach powiatu limanowskiego zatrzymanych zostało 3 nietrzeźwych kierujących, oraz dwóch, którzy znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu. Rekordzista miał we krwi 1.8 promila alkoholu.

W dniu 12.08.2011r. około godz. 20:00 na ul. Fabrycznej 3 młodych ludzi w wieku 17, 16 i 13 lat dokonało rozboju na 40 letnim mężczyźnie, mieszkańcu Limanowej. Napastnicy zabrali pokrzywdzonemu pewną kwotę pieniędzy. W wyniku podjętej penetracji terenu policjanci zatrzymali tych młodych ludzi, którzy zostali przewiezieni do KPP Limanowa. Pokrzywdzony mężczyzna przetransportowany został do limanowskiego szpitala. W związku z tym , że znajdował się w stanie nietrzeźwym, zobowiązał się po wytrzeźwieniu złożyć oficjalne zawiadomienie.

 

Czynności prowadzi KPP Limanowa.

 

Wspomniany rekordzista zatrzymany został 15 sierpnia około godz. 16:20 w Podobinie. Kierujący motorowerem 45 letni mężczyzna, miał 0.86 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu ( 1.8 promila). Czynności prowadzi KP Mszana Dolna.

 

Ponadto odnotowano 3 wypadki drogowe, w których 6 osób zostało rannych. Doszło również do 21 kolizji drogowych, w których 4 osoby odniosły niegroźne obrażenia ciała. Uszkodzeniu uległo 38 pojazdów. Kierujący trzeźwi.

 

W dniu 14.08.2011r. około godz. 18:20 w Kasinie Wielkiej doszło do pożaru samochodu ciężarowego, który przewoził dwa samochody osobowe. Spaleniu uległa kabina samochodu ciężarowego oraz przewożone pojazdy. Kierowcy nic się nie stało. Straty oszacowano na ponad 200 tys. zł.

 

Sprawę wyjaśnia KP Mszana Dolna.

 

Informacja prasowa KPP Limanowa

 

Zobacz również