Paweł Kaim "na piątkę" w Lidzbarku Warmińskim – Video

Tor w malowniczym Lidzbarku Warmińskim był areną zmagań XI i XII Rundy Mistrzostw Polski Cross Country. Startujący w kategorii Senior 2 Paweł "Pablo" Kaim w klasyfikacji indywidualnej zawodów zajął 5 miejsce.

W pierwszym z wyścigów Pablo pokonał 17 okrążeń w czasie 1 godziny 59 minut  i 36 sekund, co dało mu szóstą pozycję. Zwycięzca Patrik Liska z Mira Racing Team potrzebował na wykonanie 20 pełnych okrążeń niewiele ponad 2 godzin. Drugi wyścig pozwolił Pawłowi przesunąć się w klasyfikacji o jedno oczko w górę. Zwycięzcą, tak jak i w pierwszym wyścigu został Patrik Liska, co pozwoliło mu zająć pewną, pierwszą pozycję w klasyfikacji indywidualnej. Drugie miejsce na podium zajął Rafał Kiczko z KM Quercus Romanówka, trzecie Kamil Walczak z Sekcji Motorowej GKS Bogdanka.

Film z zawodów udostępniała nam załoga Joniec Teamu. Zdjęcia i montaż – Robert Przechrzta. Dziękujemy! Foto: Urszula Gromala.