Raport policyjny. W Kamienicy bójka z użyciem noża. Potrącenie w Pisarzowej

W minioną noc, w Kamienicy doszło do bójki podczas której 17 latek ugodził nożem 35-letniego mężczyznę. Rannemu nie zagraża obecnie żadne niebezpieczeństwo. Napastnik został zatrzymany i przebywa obecnie w areszcie.

Do zdarzenia doszło w nocy 21/22 sierpnia. Wszystko zaczęło się od słownej utarczki po której doszło do szarpaniny. Uczestniczący w niej 17 lat ugodził nożem w okolice brzucha 35 letniego mężczyznę. Ranny został przewieziony do szpitala w Limanowej, gdzie przeszedł zabieg chirurgiczny. Jego życiu obecnie nie zagraża poważne niebezpieczeństwo. 17-latek został zaś zatrzymany i osadzony w PDOZ KPP Limanowa. Przeprowadzone badanie wykazało że jest on trzeźwy. Policja ustaliła już dane personalne wszystkim osób biorących udział w tym zdarzeniu. Policja ustala obecnie przyczyny całego zajścia.

W dniu 21.08.2011r. około godz. 11:35 w Kamienicy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Okazał się nim 60 letni mężczyzna, który miał 0.44 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu ( 0.92 promila).

   W tym samym dniu około godz.16:55 w Stróży zatrzymany został do kontroli drogowej kierujący samochodem marki Opel Astra. Okazał się nim 30 letni mężczyzna, który miał 0.56 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, ( 1.1 promila).

Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Czynności prowadzi KP Tymbark.

W dniu dzisiejszym, w godzinach popołudniowych w Pisarzowej potrącony został mężczyzna nadzorujący prace remonowe drogi. Do zdarzenie doszło na zamkniętym odcinku. Wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji kierujący samochodem mężczyzna, sprawca potrącenia, był niepełnoletni i nie posiadał prawa jazdy. Okoliczności zdarzenia bada KPP Limanowa.

Informacja prasowa KPP Limanowa           

 

           

 

Zobacz również