Uczestnicy programu "Mam Talent" zawitają do Limanowej

Linoskoczek z gorącej Kuby, gwiazdy programu „Mam Talent”, ponad 60 zwierząt, a także fenomenalny clown Mr. Chap – to tylko część atrakcji jakie będzie można zobaczyć w sobotę w Limanowej podczas występu Cyrku Korona.

„Powietrzne Fantazje” to multimedialne widowisko łączące w sobie akrobatykę, taniec, pokazy zwierząt, ewolucje kaskaderskie oraz muzykę. Publiczność zabierana jest w niezwykłą podróż do krainy, w której spełniają się sny o lataniu i akrobaci fruwają nad głowami widzów zapewniając moc wrażeń przez ponad 2 godziny.

W powietrzu swoimi akrobacjami zachwycą gwiazdy programu „Mam Talent”: Ssnake oraz mała Saszka. 5-osobowa grupa kaskaderów na motorach rozpali publiczność numerem na miarę cyrku XXI wieku, Yosvany Rodriguez udowodni, że na rozpiętej nad ziemią linie można nawet zatańczyć, a przedstawiciele czeskiej rodziny Stauberti zaprezentują zdumiewające ewolucje na wysokich masztach.

Jak na tradycyjny cyrk przystało, na arenie nie może zabraknąć pokazów zwierząt. Cyrk Korona posiada ich ponad 60, a wśród nich: wielbłądy, dromadery, zebry, konie arabskie i Coby, kuce, małpki, lamy, ulubieniec dzieci – byk Fernando oraz wiele innych. O dobry humor publiczności zadba znakomity komik, clown Mr. Chap.

 

Więcej informacji o cyrku, programie oraz aktualne promocje znajdziecie Państwo na stronie www.cyrk-korona.com.pl.

 


 

Zobacz również