100- lat Pani Rozalio!

W otoczeniu rodziny, przyjaciół Pani Rozalia Kowalczyk mieszkanka Niedźwiedzia w ostatnich dniach obchodziła swoje 100 urodziny. Z tej okazji Starostowie Jan Puchała i Franciszek Dziedzina złożyli życzenia jubilatce.

W przesłanym na ręce jubilatki liście okolicznościowym od Zarządu Powiatu Limanowskiego czytamy: (…)Składamy na ręce Pani Rozalii Kowalczyk najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji 100-lecia urodzin. (…) Jest Pani świadkiem wielu wydarzeń, które decydowały o losach Polski i świata przez co Pani życie stało się niejako skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. (…)Głęboko wierzymy, że wielu ludzi zaczerpnie  z niej obficie, ponieważ Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. (…) Niech nam będzie wolno podziękować Pani za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat oraz złożyć życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata. Życzymy także wszelkiej pomyślności, oraz doczekania jeszcze wielu tak wspaniałych i radosnych rocznic  w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół(…)

 
Jeszcze raz gratulujemy tego pięknego Jubileuszu jednocześnie życzymy dobrego zdrowia oraz aby każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

 

Zobacz również