Ciężki bój z outsiderem. Ligowy hit już za tydzień!

W siódmej kolejce III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej Limanovia pokonała 2:1 Górnika Wieliczka. Limanowianie są już na drugim miejscu w tabeli. Za tydzień zmierzą się z liderem, Szreniawą Nowy Wiśnicz.

Bramki dla limanowian zdobyli Jacek Pietrzak (41 minuta) i Dawid Krupa (54 minuta). Kontaktowe trafienie dla Górnika ustrzelił w 77 minucie Dawid Skiba. Mimo że Górnik nie zdobył jeszcze w obecnym sezonie ani jednego punktu, warto zauważyć że w dzisiejszym spotkaniu stawił Limanovii zacięty opór. Podopieczni Mariana Tajdusia dzięki temu zwycięstwu, i remisom Przeboju i Granata, przesunęli się na drugie miejsce w tabeli. Nowym liderem została Szreniawa Nowy Wiśnicz, która w tej kolejce pewnie pokonała na własnym boisku Lubań Maniowy.

Naprzód Jędrzejów – Łysica Bodzentyn 0:0

Uwaga ! Zmiana Terminu spotkania ! Najbliższy mecz, z Szreniawą Nowy Wiśnicz odbędzie się w piątek, 16 września o godzinie 16.00.