Jedne będą się zaczynać inne się już kończą. Remonty dróg w Mszanie i Limanowej

W Mszanie Dolnej dobiega końca remont ul. Starowiślnej. W Limanowej władze dopiero planują rozpoczęcie modernizacji.

To już koniec uciążliwego dla mieszkańców ul. Starowiejskiej remontu. Prace oficjalnie mają się zakończyć ostatniego dnia września, jednak już wiadomo, że prawdopodobnie nastąpi to tydzień przed czasem. Urząd Miasta otrzymał informację od przedstawiciela wykonawcy remontu , że położy asfalt już w środę. Tak więc z okazji święta swojego Patrona miasto będzie mogło pochwalić się pięknie wyremontowaną drogą.

Natomiast w Limanowej prace nad remontem ulic są dopiero planowane. Na razie w budżecie miasta nie ma pieniędzy na gruntowną modernizację ulic. Jednak jak przekonuje Wacław Zoń, zastępca burmistrza Limanowej, jest szansa, że już od nowego roku rozpoczną się prace w kilku miejscach, m. in. Nastąpi długo oczekiwany remont ul. Kopernika i Targowej.

– Generalnie projekt jest modyfikacjątego, który poprzednie władze złożyły do Schetynówki. Nasz zakłada dodatkowo większą ilość nowych miejsc parkingowych, przebudowę sieci elektrycznej oraz przejść dla pieszych, tak by powstały przy nich sygnalizatory świetlne. – Tłumaczy Wacław Zoń, zastępca burmistrza Limanowej.

Wniosek miasto musi złożyć do końca września.

Zobacz również