Limanovia idzie jak burza. Trzy punkty w Andrychowie

Jak obiecali tak zrobili. W wyjazdowym spotkaniu 5.kolejki trzeciej ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej Limanovia Szubryt Limanowa pokonała Beskid Andrychów 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobył Artur Skiba.

Korzystny wynik w meczu z Beskidem limanowianie zapewnili sobie jeszcze przed przerwą. Dwoma trafieniami, w 27 i 44 minucie popisał się Artur Skiba. Gospodarze kontaktową bramkę zdobyli w 89 minucie po strzale Mariusza Sobali. Po zwycięstwie w Andrychowie drużyna Mariana Tajdusia z 10 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącego Granatu Skarżysko-Kamienna 3 oczka.

Największą niespodzianką 5 kolejki jest z pewnością porażka na własnym boisku piłkarzy Szreniawy Nowy Wiśnicz z Popradem Muszyna. Gola na wagę trzech punktów zdobył dla drużyny z Muszyna Piotr Zachariasz. Pozycję lidera grupy małopolsko-świętokrzyskiej, samodzielnie zajmuje zaś Granat Skarżysko-Kamienna, który w tej kolejce po dwóch bramkach Sławomira Jedynaka pewnie pokonał Janinę Libiąż.

Naprzód Jędrzejów – Przebój Wolbrom 0:2

W szóstej kolejce Limanovia zmierzy się na własnym boisku z Dalinem Myślenice. Spotkanie odbędzie się 7 września, o godzinie 17:00.