Remis w Suchedniowie

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 9 kolejki III ligi pomiędzy Limanovią a Orliczem Suchedniów. Limanowianie z dorobkiem 17 punktów zajmują w tabeli 4 miejsce, tracąc do prowadzącej Szreniawy Nowy Wiśnicz 3 punkty.

Po emocjach pucharowych Limanovii przyszło zmierzyć się z drużyną zajmujące jedno z ostatnich miejsc w tabeli III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej. W dalekim Suchedniowie (pow. skarżyski, woj. świętokrzyskie) limanowianie zremisowali bezbramkowo z tamtejszym Orliczem, tym samym nie wykorzystując okazji do tego by zbliżyć się w tabeli do prowadzącej Szreniawy Nowy Wiśnicz, która w tej kolejce zremisowała 0:0 z Janiną Libiąż.

Limanowianie zajmują aktualnie 4 miejsce w tabeli, ustępując wspomnianej Szreniawie, Popradowi Muszyna i Unii Tarnów. Piłkarze z Muszyny, w tej kolejce, wywieźli cenne zwycięstwo z Wolbromia. Trzy punkty zapewnił im golem w 39 minucie Krystian Szambelan. Takim samym wynikiem, jak w Wolbromiu, zakończyło się spotkanie w Tarnowie. Gola dla Jaskółek w meczu przeciwko Łysicy Bodzentyn zdobył w 21 minucie Łukasz Popiela.