Sukces zawodnika z Kamienicy

W zakończonych wczoraj w Marklowicach na Śląsku zawodach Pucharu Polski na Nartorolkach nieoczekiwanie pierwsze miejsce zajął reprezentujący UKS Watra Kamienica – Robert Faron.

Robert zajął pierwsze miejsce w kategorii seniorów. Zawodnik z naszego powiatu rywalizował z gronem zawodników KADRY Polski w biegach narciarskich.Zawodnik UKS Watra Kamienica, okazał się najlepszym zawodnikiem tegorocznej edycji PP startując w 5 edycjach tych zawodów i  wyprzedzając Andrzeja Honczara czy Tomasza Kałużnego, którzy uplasowali się na kolejnych pozycjach na podium. Robert Faron startował po raz pierwszy w tego typu cylku zawodów – jak widać z wielkim powodzenie. Przygotowania to tego Pucharu przebiegały w okresie wiosenno-letnim na trasach w Zalesiu – Wyrębiska, gdzie mamy nadzieję w okresie zimowym będzie można biegach na trasie narciarskiej. On i jego kolega klubowy Bogusław Gracz – bedą mogli być wizytówką tych tras.
Ponadto wysokie 2 miejsce w kategorii Juniorek zdobyła nasza perełka narciarska Patrycja Wąchała reprezentująca LKS Witów Mszana Górna.

Zdjęcia: www.pifsport.net84.net

Zobacz również