Śmierć traktorzysty w Kasince Małej

Podczas minionego weekendu doszło do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku. W Kasince Małej podczas wykonywania prac polowych przygnieciony przez traktor został 41-letni mężczyzna. Nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło 1 października około godziny 08.00. 41-letni mężczyzna jadący traktorem po łące o znacznym nachyleniu, utracił panowanie nad traktorem, który przewrócił się, przygniatając go. W skutek odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć.

Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Czynności w tej sprawie prowadzi KP Mszana Dolna.

Podczas pierwszego jesiennego weekendu na drogach powiatu limanowskiego:

– zatrzymanych zostało 6 nietrzeźwych kierujących. W dni 02.10.2011 r. około godziny 12.00 w Kasinie Wielkiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Seat. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec gm. Mszana Dolna. Kierowca ten miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Podczas dalszych ustaleń okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały mu one cofnięte w związku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwym. Ponad to policjanci odnotowali 5 kolizji drogowych, w których nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Informacja prasowa KPP Limanowa

Zobacz również