Wyjazdowa wygrana Limanovii

Limanovia nie zwalnia tempa. W dzisiejszym spotkaniu limanowianie pokonali 3:1 Naprzód Jędrzejów. Dotychczasowy lider III ligi, Szreniawa Nowy Wiśnicz, musiał zadowolić się podziałem punktów w spotkaniu z Dalinem Myślenice.

Limanovia do przerwy prowadziła 1:0 po bramce z 36 minuty, Szymona Kiwackiego. Gospodarze nie dali jednak za wygraną, zdobywając w 71 minucie wyrównującą bramkę, po strzale Tomasza Puchrowicza. Trzy punkt  dla Limanovii zapewnili w końcówce spotkania jak zwykle niezawodni: Artur Prokop (bramka w 80 minucie) i Paweł Kępa (88 minuta).

Limanovia w dalszym ciągu zajmuje 3 miejsce w tabeli. Nowym liderem został Poprad Muszyna który pokonał 1:0 na wyjeździe Łysicę Bodzentyn.