Limanovia przegrywa w III-ligowym hicie. Pomeczowe komentarze

Pechowy okazał się dla Limanovii ostatni mecz rundy jesiennej III ligi. Mimo szybko uzyskanego prowadzenia limanowianom nie udało się ustrzec przed błędami w defensywie co kosztowało ich utratą 3 punktów w spotkaniu z Popradem.

Limanovię na prowadzenie w 15 minucie wyprowadził pięknym strzałem sprzed pola karnego Dawid Basta. Podopiecznym Mariana Tajdusia nie przyszło jednak długo cieszyć z korzystnego wyniku. Po błędach defensywy Poprad wyszedł na prowadzenie w przeciągu zaledwie dwóch minut. Bramki strzelali Grzyb (24 min.) i Szczepanik (26 min.) W drugiej połowie to limanowianie częściej byli w posiadaniu piłki i z większym animuszem atakowali. Niekorzystnego wyniku nie udało się jednak zmienić.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej noga podwinęła się również rywalom Limanovii z czuba tabelii. Szreniawa Nowy Wiśnicz wyraźnie nie mogła znaleźć sposobu na dobrze dysponowanych piłkarzy Juventy Starachowice i przegrała aż 3:0. Unia Tarnów zremisowała zaś u siebie 1:1 z Beskidem Starachowice.

Liderem III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej po zwycięstwie z Limanovią został Poprad Muszyna mający tyle samo punktów co wiceliderująca Szreniawa (33 punkty). Trzy oczka mniej ma trzecia Unia Tarnów, cztery Limanovia.

11 listopada trzecioligowcy wybiegną na boiska aby rozegrać pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Przeciwnikiem Limanovii będzie Wierna Małogoszcz. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis.

Wkrótce relacja z meczu Poprad – Limanovia. Zapraszamy!