Limanovia przegrywa w sparingu z Sandecją

Dwóch nowych zawodników – Patryka Filipka i Jarosława Lizaka, testowano w barwach Limanovii w przegranym 1:2 sparingu z Sandecją. Jak ocenia ich występ Marian Tajduś? Zapraszamy do obejrzenia pomeczowych komentarzy.

Mecz rozpoczął się pechowo dla Limanovii. W 13 minucie wynik spotkania, po błędzie limanowskiej defensywy, otworzył Bartosz Wiśniewski. 6 minut później wyrównał Szymon Kiwacki. W 36 minucie, samobójcze trafienie do bramki strzeżonej przez Waldemara Sotnickiego, zaliczył Rafał Gadzina. W spotkaniu, w barwach Limanovii, testowanych było dwóch zawodników – Patryk Filipek i Jarosław Lizak. O ich występie opowiedział nam  trener MKS Limanovia, Marian Tajduś.

Składy:

Limanovia: Sotnicki – Banaszkiewicz, Prokop, Kępa, Wańczyk – Pietrzak, Skiba, Basta, Waksmundzki – Gadzina, Kiwacki, Wszołek, Lizak, Filipek, Podstolak, Krupa, Ślazyk.

Sandecja: Oszust, Skrzeszewski – Wilk, Midzierski, Midzierski, Frohlich, Fechner – Szeliga, Szczepański, Gawęcki, Trochim, Szczepański, Serafin, Makuch, Janic – Wiśniewski.