Siatkarski hit dla Płomienia. Wkrótce relacja video

UKS Płomień Limanowa wciąż niepokonany. W szlagierowym spotkaniu IV ligi "Płomyczki" pokonały u siebie Skawę Wadowice 3:1 (15:25, 25:23, 25:20, 25:19). Siatkarki z Limanowej tym samym wspięły się na 1 miejsce w tabeli.

Spotkanie lepiej rozpoczęły przyjezdne. Skawa na samym początku pierwszego seta osiągnęła kilkupunktową przewagę, którą podwyższała kontrolując przebieg gry. Dobre przyjęcie i skuteczność w ataku pozwolił wadowiczankom wygrać pierwszą odsłonę meczu 25:15. Drugi set to już bardziej wyrównana gra ze wskazaniem na UKS Płomień. Podopieczne Kamila Króla po raz kolejny zachowały dużo spokoju w końcówce co pozwoliło im zatriumfować 25:23. W kolejnych odsłonach meczu zaznaczyła się już bardziej zdecydowana przewaga limanowianek. Efektem tego były wygrane w dwóch kolejnych setach 25:20 i 25:19. Płomień wygrał 3:1 i pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w IV-ligowej stawce. Najlepszą zawodniczką meczu wśród „Płomyczków” została wybrana Karolina Wyczółkowska. Już wkrótce relacja video z meczu. Zapraszamy!