Taekwoondziści z Mszany Dolnej z Koszyc wracają z tarczą

20 listopada w Słowackich Koszycach odbył się Międzynarodowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim Ilyo Cup 2011. Bardzo dobrze na zawodach zaprezentowali się zawodnicy KS Turbacz. Podopieczni Zbigniewa Karpierza ze Słowacji przywieźli worek medali.

W zawodach startowali zawodnicy z 8 państw, 20 reprezentacji klubowych razem 250 zawodników i zawodniczek. Zawodnicy KS Turbacz zdobyli 4 miejsce w klasyfikacji klubowej i 1 miejsce w klasyfikacji Juniorów.

Zawodnicy KS Turbacz zdobyli w sumie 6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowch medali:

Złote medale zdobyli: Krystian Kornaś, Sylwia Kornaś, Patrycja Kornaś, Elizabeth Stando, Karolina Szczęsnowska, Kamil Guzik

Srebrne: Emilia Krzysztofiak, Leon Stachura, Izabella Majerczyk

Brązowe: Bartłomiej Olajossy, Bartosz Krzysztofiak, Mateusz Szczęsnowski, Mateusz Kaciczak, Sławomir Jania

Łącznie z KS Turbacz startowało 16 zawodników i zawodniczek z czego 14 stanęło na podium.