Waksmundzki zagra na wiosnę. Pytanie: Gdzie?

Firma Szubryt pozostaje sponsorem strategicznym Limanovii. Włodarze klubu pukają do drzwi samorządu miasta i powiatu w poszukiwaniu pieniędzy na utrzymanie drużyn młodzieżowych. Klub dalej za priorytet stawia sobie awans do II ligi.

Trwają negocjacje z Lubaniem Maniowy, w sprawie definitywnego wykupienia Rafała Waksmundzkiego. Piłkarz jak na razie grał w Limanovii na zasadzie wypożyczenia. Czy jeden z najlepszych zawodników minionej rundy jesiennej zagra na wiosnę w Limanowej? W ostatnich dwóch meczach pucharowch Waksmundzkiego podpatrywał asystent trenera Górnika Zabrze – Bogdan Zając. Piłkarz nie dementuje plotek o tym że interesuje się nim klub z Ekstraklasy. Zapewnia jednak że nikt nie zwrócił się do niego z konkretną ofertą. 

Jak podaje strona internetowa limanovia.com zgodnie z uchwałą zebrania członków MKS Limanovii do nazwy klubu oficjalnie dopisany zostanie główny sponsor. Klub poszukuje poza tym pieniędzy dla drużyn młodzieżowych. Chęć sponsorowania I drużyny juniorów starszych zadeklarował Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Starosta podsuwa przy tym pomysł, na wzór Mszany Dolnej, by pozyskiwać dodatkowe fundusze na rzecz klubu z opłat za parkingi. Do podjęcia takiej inicjatywy zachęca Burmistrza Miasta, Władysława Biedę.

Fot: Paweł Grab

W materiale pojawił się błąd. Na prowadzniu III ligi znajduje się rzecz jasna Poprad Muszyna. Za pomyłkę przepraszamy.

 

 

 

Zobacz również