Zatrzymani za posiadanie amfetaminy i marihuany – raport policyjny

W sobotę, na ul. J. Marka policjanci zatrzymali cztery osoby, które miały przy sobie 34 gramy amfetaminy i 4 gramy marihuany. Wszystkie w związku z tą sprawą zatrzymano w areszcie Komendy Policji w Limanowej.

Do zatrzymania doszło w sobotę około godziny 20:00. Policjanci zatrzymali Nissana, w którym jechały cztery osoby – 27 letnia kobieta i trzej mężczyźni w wieku 23-50 lat. Policja przeszukała samochód, w którym jak się okazało znaleziono 34 gramy amfetaminy  i 4 gramy marihuany. Wszystkich zatrzymanych osadzono w areszcie komendy Policji w Limanowej.

Na terenie limanowszczyzny, tego samego dnia, zatrzymano mężczyznę, u którego podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych ujawniono około 4 gram suszu roślinnego (marihuany). On również został zatrzymany.

W piątek około godziny 22:30 w Tymbarku 3 młodych ludzi uszkodziło 6 pionowych znaków drogowych, w tym cztery znaki zakazu i dwa informacyjne.  Łączne straty szacowane są na około 2500 zł. Sprawcy tego wykroczenia mają – dwóch szesnastolatków i jeden siedemnastolatek. Ten ostatni był pijany, miał 0.8 promila.

Sprawę prowadzi KP Tymbark.

 

 

Zobacz również