Błażusiak nokautuje. "Pablo" o krok od awansu do ścisłego finału

W łódzkiej Atlas Arenie rozegrano kolejną eliminację MŚ w halowym Enduro Crossie. Po raz kolejny poza zasięgiem rywali znalazł się Tadeusz "Taddy" Błażusiak. Dobry występ zanotował reprezentujący Joniec Team – Paweł Kaim.

Film: Zdjęcia/Montaż – Robert Przechrzta (Joniec Team)

Łódzkie zawody były drugą eliminacją motocyklowych mistrzostw świata w klasie Super Enduro. W trzech wyścigach finałowy niedościgniony dla rywali okazał się nowotarżanin – Tadeusz „Taddy” Błażusiak. Drugie miejsce w zawodach zajął Brytyjczyk Johnny Walker (KTM), a trzecie Szwed Joankim Ljunggren (Husaberg). W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata prowadzi Błażusiak (120 pkt) przed Ljunggrenem (79).

Łódzka impreza przyciągła ponad 8 tysięcy widzów. Nie mogło na niej zabraknąć sympatyków grupy Joniec-Team. Głośny doping  najwyraźniej zaowocował doskonałym występem Pawła Kaima. W eliminacjach zabrakło mu tylko jedenaście setnych sekundy do awansu do finałowych biegów. W biegu ostatniej szansy Pablo był również tuż za awansem. Paweł startował na motocyklu pożyczonym od kolegi. Świadczy to również o jego klasie. Stanąć na obcym nieznanym sprzęcie i zajść tak daleko to sukces. Jesteśmy, pewni że Pablo jeszcze pokaże że wart jest tego aby startować ramię w ramię z Tadeuszem oraz pozostałymi najlepszymi zawodnikami na świecie – czytamy na stronie internetowej grupy Joniec-Team.

Na Atlas Arenie mogliśmy podziwiać również najlepszych polskich zawodników freestyle. Bartka Ogłazę, Artura Puzio oraz naszego zawodnika. Piotrka „Działo” Potaczało który zakończył swój występ pięknym backflipem.

Relacja z łódzkich zawodów będzie można zobaczyć w niedzielę 18.12 o godz. 12.30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD

Źródło: www.joniec-team.pl

Już wkrótce fotogaleria z imprezy!

Zobacz również