Seper OEs dla Świątecznej Orkiestry Jurka Owsiaka

8 stycznia 2012 r. zostanie rozegrany na ulicach Limanowej Super OEs. Dochód z imprezy będzie przekazany dla XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Gościem imprezy będzie Marcin Bełtowski.

Tegoroczny Super OS w Limanowej rozegrany zostanie na ulicach: Br. Czecha, Grunwaldzkiej, J.Marka, trasa będzie liczyć długość 1150 metrów. Każdy zawodnik będzie musiał odbyć obowiązkowy przejazd zapoznawczy z trasą oraz dwa przejazdy wyścigowe do klasyfikacji zawodów z pomiarem czasu. Zawodnicy będą rywalizować w klasach od 1 do 5 o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego Jana Puchały, a w klasyfikacji generalnej oraz generalnej open o Puchar Jurka Owsiaka. Jedną z innowacji w tym Super Osie jest wprowadzenie klasyfikacji „zespołów”, w której to będą klasyfikowane zespoły firmowe, które zgłoszą załogę reprezentującą ich barwy w zawodach – puchar wygrywa najszybsza załoga danej firmy w klasyfikacji generalnej.

Zgłoszenia ruszają od 12.12.2011 r. do 05.01.2012 r., które można przesyłać przez oficjalną stronę imprezy:

www.rajd.limanowa.pl lub na e-mial: rajd@amk.strefa.pl.

Biuro zawodów czynne do 07.01.2012 r. Adres: Auto Moto Klubu Limanowa (ul. W. Witosa 22, 34-600 Limanowa, tel./fax: 18 337 10 58, kom. 504-076530), a w dniu zawodów w Limanowskim Domu Kultury (ul. Br. Czecha,34-600 Limanowa).

Na stronie zawodów www.rajd.limanowa.pl opublikowany został szczegółowy regulamin imprezy, harmonogram czasowy oraz kary regulaminowe.Podczas imprezy nie zabraknie różnych atrakcji dla wszystkich, którzy zdecydują się przyjść i wesprzeć WOŚP w Limanowej. Jedną z atrakcji będzie możliwość wylicytowania przejażdżki z Marcinem Bełtowskim na prawym fotelu Subaru Imprezy i odbycia tej przejażdżki po trasie 4 Super OSu o Puchar Jurka Owsika 2012. Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Współorganizatorami imprezy są Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Miasta Limanowa, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Limanowski Dom Kultury oraz Bełtowski Motorsport.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do startu w zawodach oraz do kibicowania w dniu 08.01.2012 r. w Limanowej.

AMK Limanowa.

 

 

Zobacz również