Szczyrzyc. Patrącony przez busa nie żyje. W Rabie Niżnej ciągnik przygniótł traktorzystę

Wczoraj ok. godz. 19:50 w Szczyrzycu doszło do potrącenia pieszego. Kierujący kursowym „Busem” 52 letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi potrącił 57 latka, który szedł poboczem. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Idący poboczem mężczyzna niespodziewanie zatoczył się przed nadjeżdżającym samochodem i wskutek tego został potrącony – informuje o zdarzeniu Stanisław Piegza, rzecznik prasowy limanowskiej policji. Ustalono świadków zdarzenia, pojazd zabezpieczono do dalszych czynności. Na miejscu wypadku z udziałem prokuratora dokonano oględzin. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych. Kierującemu została pobrana krew na obecność alkoholu w organizmie.

Również wczoraj w Rabie Niżnej, 46 – letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Traktor podczas zjazdu po zboczu o dużym nachyleniu przewrócił się. Mężczyzna z obrażeniami ciała przewieziony został do limanowskiego szpitala.- Ustalamy czy mężczyzna podczas prac w lesie mógł być pod wpływem alkoholu – mówi Stanisław Piegza, rzecznik prasowy limanowskich policjantów. Została mu pobrana krew w celu ustalenia jego trzeźwości.

 

 

Zobacz również