Uczeń I LO w Limanowej najlepszy w konkursie z wiedzy o dotacjach unijnych

W piątek, 9 grudnia, w Instytucie Technicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbył się finał konkursu „Tropami dotacji na terenie powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego oraz miasta Nowego Sącza".

W pierwszej części finału uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru. Najlepsza dziesiątka przeszła do kolejnego etapu, w której każdy uczestnik udzielał odpowiedzi na trzy wylosowane przez siebie pytania.

Ostatecznie zwycięzcą konkursu został reprezentant I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej – Dawid Papież, który w nagrodę otrzymał cyfrowy aparat fotograficzny. Drugie miejsce oraz odtwarzacz multimedialny zdobył Grzegorz Wnękowicz z Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu. Trzecią lokatę zajęła uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Nowym Sączu – Justyna Piotrowska, do której powędrowała cyfrowa ramka na zdjęcia. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zestaw edukacyjno-promocyjny.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

(www.powiat.limanowa.pl)

Zobacz również