Kisielówka. Pożar baraku

Tuż po godzinie 11.30 w Kisielówce doszło do pożaru. W przyległym do domu mieszkalnego baraku wybuchł pożar. Zanim strażacy dojechali do miejsca zdarzenia, ogień został ugaszony. W wyniku pożaru – poparzeniu uległ mężczyzna.

W czasie trwania XX Finału WOŚP na terenie powiatu limanowskiego policja nie odnotowała żadnych incydentów związanych z bezpieczeństwem kwestujących, czy też dotyczących zakłócania ładu
i porządku w trakcie towarzyszących finałowi imprez lokalnych.

Na drogach limanowszczyzny podczas dłuższego weekendu odnotowano 1 wypadek drogowy i 6 kolizji. 7 stycznia ok. godziny 13:00 w Kasince Małej, na drodze powiatowej kierujący Audi A-8, 47 letni mieszkaniec gm. Mszana Dolna, w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków drogowych najechał na tył VW Jetta, który jechał bezpośrednio przed nim. Następnie Audi zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z jadącym z przeciwka samochodem Mitsubishi Colt, „Nauka Jazdy”. W pojeździe „Nauki Jazdy” oprócz instruktora znajdowały się dwie kursantki. Obydwie zostały zabrane do szpitala w Limanowej. Trafił tam również kierowca Audi, żadnej z rannych osób nie zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trzeźwi.Okoliczności wyjaśnia KP Mszana Dolna.

Policjanci WRD KPP Limanowa 07.01.2012r., na ul. Jana Pawła II w Limanowej zatrzymali 29 letniego mężczyznę, mieszkańca Łomży, który był poszukiwany listem gończym celem zatrzymania i osadzenia w najbliższym zakładzie karnym. Mężczyzna zgodnie z wytycznymi został przewieziony i osadzony w ZK Nowy Sącz, do dyspozycji Prokuratury w Łomży.

Informacja prasowa: mł.asp. Stanisław Piegza.

 

Zobacz również