PCPR bez Haliny Sułkowskiej

Halina Sułkowska, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, odeszła na emeryturę.

Podczas spotkania w Starostwie Powiatowym, zarówno przedstawiciele Zarządu Powiatu Limanowskiego, z Janem Puchałą na czele, a także dyrektorzy DPS-ów i wszyscy pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej składali na ręce dotychczasowej dyrektor serdeczne podziękowania za wieloletniezaangażowanie w pracy zawodowej.


Halina Sułkowska
od marca 1972 – do stycznia 2004 pracowała w Szpitalu Powiatowym w Limanowej, a od lutego 2004 r. do stycznia 2012, czyli przez osiem lat kierowała Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.

W miedzy czasie pracowała w Małopolskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w latach 1991 – 1999, a już jako Wiceprzewodniczący Małopolskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w latach od 1999 do 2003 roku.

Pani Dyrektor życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniały się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi, by znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym– mówił podczas spotkania Jan Puchała Starosta Limanowski.

Pełniącą obowiązki dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej do momentu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko, będzie Monika Nawalaniec dotychczasowy zastępca dyrektora.

Źródło: www.powiat.limanowa.pl

Zobacz również